Не тільки класний боксер, а ще й трохи репер: Олександр Усик відзначився читанням репу у військовій формі

Знаменитості
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Знаменитий український чемпіон світу з боксу Олександр Усик постійно вражає епатажними витівками під час дуелей поглядів зі своїми суперниками. Серед останнього, можна згадати яскравий образ українця у сутичці поглядів із Ентоні Джошуа. Нещодавно ж  українець вразив суспільство виконанням патріотичного репу.

Українець у своєрідному стилі  зачитав слова тоді маловідомої пісні.  Проте пізніше боксер неодноразово заявляв, що саме цей трек надихає його на нові звитяги на ринзі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Зауважимо, що ще до сутички поглядів з англійським бійцем Даніелем Дюбуа, український спортсмен у формі військовослужбовця ЗСУ заспівав пісню "Заповіт".  Як виявилось, дана композиція належить артисту із псевдонімом Baslam. Варто зауважити, що це яскравий реп-реггі виконавець з Чернівців.

Baslam - виконавець, який не гребує у своїй творчості міксувати різні стилі. Проте, зазначимо, що найбільше він полюбляє поєднувати хіп-хоп, реггі та R&B. Співак є максимально віруючою людиною, а його треки мають виключно філософські посили.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Василь Ломаченко відреагував на обстріл Чернігова. Боксер знову відзначився максимально незрозумілою заявою.