Тепер серед пропагандистів: відомі російські коміки засвітилися на окупованому Донбасі (ФОТО)

Знаменитості
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Через півтора року повномасштабної війни популярні російські коміки нарешті показали свою політичну позицію. Ймовірно, замовчувати російське вторгнення більше невигідно для Азамата Мусагалієва і Дениса Дорохова, тому вони піддалися російській пропаганді. Деталі дізнавайтеся на HOCHU.ua!

Зірки багатьох гумористичних проєктів у росії, які прославилися завдяки участі в "КВК" Азамат Мусагалієв та Денис Дорохов несподівано засвітилися на території тимчасово окупованого Донбасу. Зустрівшись із російськими військовими, коміки розкрили, що зайняли позицію агресорів і підтримали цинічні вбивства українців, а також руйнування мирних міст.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

З нагоди такої собі "80-ї річниці з Дня визволення Донбасу" Мусагалієв і Дорохов розважали російських окупантів. Захід пройшов у меморіальному комплексі "Савур-Могила", а разом із коміками там виступив путініст Ярослав Дронов, відомий під сценічним псевдонімом SHAMAN.

Тепер серед пропагандистів: відомі російські коміки засвітилися на окупованому Донбасі (ФОТО) - фото №1

У нас була розмова безпосередньо з військовослужбовцями, які захищають цю землю. І хочу сказати про головну особливість: вони говорять серцем, дуже душевні люди,

- прокоментували свою поїздку путіністи.

Зазначимо, що на початку повномасштабного російського вторгнення Азамат Мусагалієв опублікував суперечливий пост у соцмережах. У ньому комік публічно не виступив проти агресії армії рф, а лише наголосив, що не бажає, щоб страждали його знайомі, які живуть в Україні. Втім, це не завадило гумористу продовжити працювати на російському телебаченні, а тепер і зовсім відкрито підтримати окупантів.

Що стосується Дениса Дорохова, то всі півтора року повномасштабної війни він відмовчувався і не висловлював свою позицію. Однак після поїздки в тимчасово окуповану Донецьку область, користувачі Мережі зрозуміли його політичні погляди, які поспішили розкритикувати.

  • Дітям, яких росіяни вбили в театрі в Маріуполі, було десь стільки ж, скільки й вашому. Ніякі гроші цього не відмиють. Карма така штука, повернеться;

  • Гроші не пахнуть?

  • Я думав ти на сцені тільки такий, а ти безмозкий по-справжньому! Потанцював на кістках?

  • Шле*дра кремлівська;

  • Кого з травою прийняли що вирішив з'їздити?

  • Палацовий блазень,

— пишуть під публікаціями Дорохова.

Тепер серед пропагандистів: відомі російські коміки засвітилися на окупованому Донбасі (ФОТО) - фото №2
Тепер серед пропагандистів: відомі російські коміки засвітилися на окупованому Донбасі (ФОТО) - фото №3
Тепер серед пропагандистів: відомі російські коміки засвітилися на окупованому Донбасі (ФОТО) - фото №4
Тепер серед пропагандистів: відомі російські коміки засвітилися на окупованому Донбасі (ФОТО) - фото №5
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в росії хочуть посадити Ані Лорак на 10 років. Після того як вона з'явилася на федеральному каналі, проти запроданки влаштували масштабний бунт.