Учасниця конкурсу "Міс Україна 2023" рекламує аксесуари в Москві? (ФОТО)

Знаменитості
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Суспільний резонанс та скандали, як показує практика, вже стали ледь не основними супутніми факторами конкурсів краси. І після того, як "Місіс світу 2023"  відреагувала на звинувачення щодо "дружби" з росіянкою, багато питань з'явилося до однієї з учасниць  конкурсу "Міс Україна 2023" Валентини Бурбело. Адже судячи з її соцмереж, сама модель не надто переймається проблемами в Україні, а активно розбудовує свою кар'єру у рф. Деталі — на HOCHU.ua!

У своїй конкурсній візитці Валентина Бурбело зазначає, що з раннього дитинства в неї "неймовірний потяг до всього прекрасного та естетичного". Мабуть, саме тому у житті 26-річної моделі не таку велику значимість відіграє те, де саме твориться зазначена естетика. Адже ще нещодавно дівчина брала участь у fashion зйомці російської компанії, що надає в оренду жіночі вбрання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Сама зйомка, як можна припустити із соцмереж, відбувалася безпосередньо у Москві. Розробила її фотографиня, що працює у столиці росії та столиці Молдови, Кишиневі, за макіяж Валентини Бурбело теж відповідала візажистка з московії.

Учасниця конкурсу "Міс Україна 2023" рекламує аксесуари в Москві? (Фото) - фото №1

І хоча у соцмережах учасниці "Міс Україна 2023" немає жодних позначок, що не так давно вона співпрацювала з компанією країни-агресорки, усі докажи представлені на сторінці бренду в Instagram. Сама Валентина опублікувала лише декілька кадрів зі зйомки, проте не позначила ані геолокацію, ані російський бренд. До речі, він сам встиг відзначитися у коментарях до публікації дівчини.

Учасниця конкурсу "Міс Україна 2023" рекламує аксесуари в Москві? (Фото) - фото №2
Учасниця конкурсу "Міс Україна 2023" рекламує аксесуари в Москві? (Фото) - фото №3

Зазначимо, що 26-річна Валентина Бурбело народилася у місті Алчевськ, Луганська область, яке з 2014 року контролюється окупаційним маріонетковим режимом так званої "ЛНР". В публікації конкурсу "Міс Україна 2023" зазначено, що Валентина Бурбело організувала благодійний аукціон, отримані кошти від якого були спрямовані на допомогу дітям-переселенцям. Однак в соцмережах дівчини немає жодної інформації про те, яким чином та кому саме вона допомагала.

Втім, з її сторінки в Instagram в принципі важко зробити будь-які висновки, адже з самого початку повномасштабного російського вторгнення модель не висловлювалася про агресію рф та її наслідки для України. З лютого 2022 року у соцмережах дівчини немає жодної публікації на тему війни. Тому постає логічне питання до організаторів конкурсу: чи може Валентина представляти Україну як на території нашої держави, так і на міжнародному рівні?

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше відразу 6 учасниць "Міс Всесвіт"  звинуватили організаторів у домаганнях . Такий великий скандал із залученням правоохоронних органів розгорівся в Індонезії.