Таємно вийшла заміж? Адель назвала свого коханого Річа Пола чоловіком на концерті (ВІДЕО)

Знаменитості
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Здається, чутки про те, що Адель таємно вийшла заміж за Річа Пола таки виявилися правдою. Під час недавнього концерту знаменита співачка випадково назвала свого коханого чоловіком. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі на HOCHU.ua!

Адель випадково назвала Річа Пола своїм чоловіком під час концерту у Лас-Вегасі. Про це повідомляють на Daily Mail . Тепер шанувальники впевнені, що зірка таємно вийшла заміж за спортивного агента.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Під час виступу Адель одна жінка з зали вигукнула: "Ти вийдеш за мене заміж?" . Відповідь співачки не змусила довго чекати. Вона миттєво заявила, що не може прийняти цю пропозицію, адже її чоловік сьогодні у залі.

Ти не можеш одружитися зі мною. Я натуралка. І мій чоловік сьогодні тут,

— відповіла Адель.

Однак шанувальниця не заспокоїлася і продовжила доймати зірку зі словами: " Можеш спробувати? ". На що Адель вже різкіше, але в жартівливій формі сказала: " Ні, я не хочу пробувати. Я з Річем. Ти божевільна, дай мені спокій! ".

Нагадаємо, що ще у лютому 2023 року з'явилися чутки про те, що Адель виходить заміж за Річа. 35-річна співачка та 41-річний спортивний агент зустрічаються вже два роки. До того ж артистка вже рік носить на безіменному пальці лівої руки обручку з діамантом. Проте коли Адель питали про це, вона заявила, що це не обручка, а їй просто подобаються прикраси.

Таємно вийшла заміж? Адель назвала свого коханого Річа Пола чоловіком на концерті (ВІДЕО) - фото №1
Фото: Getty Images

Адель і Річ Пол познайомилися на вечірці, присвяченій дню народження спільного друга. Зірка стверджує, що це найкращий партнер і найлегші стосунки у її житті. Також вона каже, що хоче ще одну дитину. Тут варто нагадати, що Адель вже має 10-річного сина Анджело від попереднього шлюбу з Саймоном Конекі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також українська військова Євгенія Емеральд натякнула на серйозні проблеми з чоловіком . Чоловік має намір забрати у неї дитину!

Головне фото: Getty Images