Глядачі аплодували та кричали "Молодець", а наставники залишилися байдужими. Юна блогерка-аптекарка заспівала на "Голосі країни" (ВІДЕО)

Глядачі аплодували та кричали "Молодець", а наставники залишилися байдужими. Юна блогерка-аптекарка заспівала на "Голосі країни" (ВІДЕО)

Одним із яскравих епізодів в третьому ефірі шоу "Голос країни", який відбувся 17 вересня, став виступ 20-річної працівниці аптеки та блогерки Олександри Клименко. Подробиці - в нашому матеріалі. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Цікаво, що за спеціальністю Саша - фармацевт, проте її душа повністю віддана музиці. Дівчина здобула широку славу завдяки соціальним мережам. У своєму TikTok вона розповсюджує свої короткі ролики, в яких показує, як співає прямо на робочому місці, в аптеці. Тепер Олександра вирішила прийти на "Голос країни", щоб підкорити нову вершину у своєму житті.

Читати такожУперше цей хіт прозвучав наживо: Надя Дорофєєва та Артем Пивоваров заспівали "Думи" на "Голосі країни" (ВІДЕО)

Для конкурсного виступу тіктокерка обрала композицію колективу "Pussycat Dolls" - "Hush Hush". Глядачі були вражені від перформансу Саші. Вони несамовито аплодували їй та кричали "Молодець".

Глядачі аплодували та кричали "Молодець", а наставники залишилися байдужими. Юна блогерка - аптекарка заспівала на "Голосі країни" (ВІДЕО) - фото №1

Проте, зіркові наставники не змогли повноцінно оцінити Сашу. Судді заявили, що дівчина не змогла впоратися із хвилюванням, що далося взнаки. Наставники зауважили, що юній артистці варто і надалі займатися улюбленою справою та розкривати свій творчий потенціал. 

Читати такожМагія народного вокалу. Чарівний дует сестер ошелешив на "Голосі країни 13" та розвернув 3 крісла наставників (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як колишня учасниця шоу "Голос. Діти" вразила виступом зіркових наставників європейського сезону "Голос країни 13".Дівчина потрапила до команди Івана Клименка.

 

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини