Заспівала колискову і пройшла в наступний етап. Унікальна учасниця "Голосу країни" вразила наставників своїм тембром (ВІДЕО)

Заспівала колискову і пройшла в наступний етап. Унікальна учасниця "Голосу країни" вразила наставників своїм тембром (ВІДЕО)

Одним з найбільш дивних, проте надзвичайно талановитих виступів в третьому ефірі європейського сезону "Голос країни 13" став перформанс 21-річної Олександри Ройко. Подробиці - в нашому матеріалі.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Юна артистка народилася у Луцьку. Вирішила прийти на "Голос" через неймовірне бажання реалізуватися в житті, як співачка. Цікаво, що Саша ще до участі у проєкті мала досвід співпраці з українським продюсером Іваном Клименком.  Продюсер під час своєї першої зустрічі з юною виконавицею відразу зазначив, що вона має неймовірний потенціал у музиці. Вони навіть встигли записати кілька спільних партій.

Читати такожПереспівала власного чоловіка! Дружина відомого артиста з'явилася на "Голосі країни" та виконала рок-версію його пісні (ВІДЕО)

На сцені "Голосу" Олександра вразила глядачів та тренерів оригінальним виконанням української колискової пісні "Котику сіренький". З перших миттєвостей до неї обернувся Іван Клименко. Пізніше за прикладом продюсера послідувала і Надя Дорофєєва. 

Потім, під час обговорення судді запропонували Саші виконати їхні пісні у своїй унікальній інтерпретації. Олександра не розгубилася та приголомшила своєю вокальною  імпровізацією. Артистка за одну хвилину поєднала в одну пісню "Прірву" Юлії Саніної, "Дежавю" Артема Пивоварова та "Вотсап" Наді Дорофєєвої. В кінці кінців 21-річна артистка зробила свій вибір на користь команди  Івана Клименка.

Читати такожГлядачі аплодували та кричали "Молодець", а наставники залишилися байдужими. Юна блогерка-аптекарка заспівала на "Голосі країни" (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Чарівний дует сестер ошелешив на "Голосі країни 13" та розвернув 3 крісла наставників. Своїм наставником дівчата обрали Івана Клименка. 

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини