Відповідь на запитання, яке цікавить всіх: відомо, чи треба мити м’ясо перед приготуванням

Кулінарні підказки
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, що додати в суп , щоб страва довго не скисала. Але тепер ділимось інформацією щодо того, що кулінари часто роблять ще на етапі підготовки інгредієнтів - а саме, миття м’яса.

Часто, готуючи їжі, ми взагалі не замислюємося над тим, чи мити м’ясо перед приготуванням, чи не мити. Рука сама тягнеться до крану, щоб промити шматочок під проточною водою. На порталі “Школа Життя” розповіли, чому ця процедура не має сенсу, або й може бути небезпечною.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

На будь-якому шматку м’яса є бактерії – це факт. Часто миття м’яса пояснюється саме бажанням їх змити. Але насправді вода не лише не змиє бактерії, а й сприятиме тому, що мікроорганізми проникнуть ще глибше у волокна продукту.

Мало того, що “змити бактерії” неможливо, є ще й додаткова шкода: усі ці бактерії під час миття разом із бризками та краплями води розлітаються по всій кухні. Нічого гарного у цьому, звісно ж, немає.

М’ясо перед приготуванням не варто мити ще й тому, що при термічній обробці від бактерій і так не залишиться сліду. А якщо маринувати шматочки в оцті або з гірчицею, цибулею, лимоном тощо – воно ще й додатково знезаражується.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Замість миття м’яса краще прокнути шматочки папервими рушниками. Також ми розповідали, чим відрізняються квашені огірки від маринованих.