Мало хто знає правду: чи треба насправді промивати рис після варіння
Ми розповідали про хитрий спосіб, який допоможе почистити гриби без жодної мороки. Тепер розповідаємо про варіння рисової крупи - багато хто вважає, що її варто промивати як перед варінням, так і після.
Вариться рисова каша легко. Однак іноді недосвідчені кулінари припускаються помилок під час готування. Це може зіпсувати смак і текстуру страви. Про одну таку фундаментальну помилку розповіли на ProstoWay.
Рис – це універсальний гарнір. Його можна поєднувати з різними продуктами та спеціями. Ця крупа забезпечує людину енергією на цілий день. Варити її нескладно, але є нюанси.
Насамперед варто пам’ятати, що будь-який рис слід промивати перед приготуванням - від пилу та бруду. Часто рис і промивають, і замочують у холодній воді. Замочування крупи робить її більш розсипчастою. Якщо рис вбере в себе вологу, то швидше приготується.
Залежно від різновиду рису, він потребує різного замочування. Наприклад, середній рис замочують у теплій воді, а потім промивають холодною. Дрібний рис залишають у холодній солоній воді на п’ять годин, і лише потім - варять.
Чи потрібно промивати рис після варіння
Загалом це залежить від того, чи його промивали до приготування. Якщо рис якісний, правильно промитий сирим і смачно приготований, тоді промивати його після варіння немає жодної необхідності.
Якщо ж технологія приготування була порушена і рис не вдався, можна промити крупу - так вона буде більш розсипчастою. Але не варто для цього використовувати воду з крана.
Але на постійній основі цей етап непотрібен - страва через це стане менш смачною, але більш водянистою. Також ми розповідали, чим замінити фольгу на кухні.