6 кулінарних трюків, які зроблять будь-яку вашу страву найсмачнішою

Рецепти
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Один простий кулінарний лайфхак здатний кардинально змінити страву на краще. Якщо ви готуєте звичайні домашні страви і не претендуєте на високу кухню, тоді ці 6 трюків від порталу Articles допоможуть вам вивести ці страви на новий рівень.

Можливо, нам вдасться здивувати вас деякими порадами, про які ви навіть не знали. Загалом все дуже просто, зрозуміло і не вимагає від вас якихось поглиблених знань у кулінарії.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Кулінарні лайфхаки, які допоможуть посилити смак страви

Як смачно готувати вдома

Ці прості трюки допоможуть зробити майже будь-яку вашу страву ще смачнішою та збалансованою. Досвідчені шеф-кухарі знають набагато більше подібних лайфхаків, але для домашньої кухні достатньо буде цих шести:

  1. Нарізайте часник та імбир вчасно. Ці два досить популярні інгредієнти в кулінарії мають виразний смак і аромат. Тому під час готування бажано подрібнити імбир та часник безпосередньо перед використанням у блюді. Це допоможе передати їхній свіжий аромат приготованим продуктам.

  2. Використовуйте сезонні продукти. Дуже правильне рішення використовувати у стравах місцеві сезонні овочі та фрукти. Вони будуть свіжі, красиві, з насиченими смаками. Без сумніву, свіжі сезонні продукти зроблять ваші страви смачнішими — це набагато краще, ніж використовувати заморожені овочі з пачки.

Кулінарні лайфхаки для гарного смаку страв
  1. Зачекайте, доки розігріється олія. Не поспішайте, дайте олії добре нагрітися на сковороді, перш ніж кидати овочі або м'ясо. Температура ємності падає, коли до неї кладуть інгредієнти. Тому їх краще викладати після того, як олія досягне оптимальної температури. У такому разі ваші овочі та м'ясо не будуть прилипати до сковороди та полегшать вам процес обсмажування.

  2. Замініть вершки цвітною капустою. Несподівано, правда? Досвідчені кулінари знають, що натуральним та корисним замінником вершків є цвітна капуста. У стравах на основі крему можна використовувати пюре з цвітної капусти. Вони стануть густішими, вершковими та менш калорійними.

Як використовувати цвітну капусту в стравах
  1. Викладайте гарнір в останню чергу. Є певні правила в кулінарії, наприклад, сушені трави можна покласти відразу на теплі страви, свіжою зеленню посипають безпосередньо перед подачею. А ось гарніру завжди дають добре настоятися під кришкою. Пара покращить гарнір, додасть йому потрібної консистенції.

  2. Сіль рятує страву. Можливо, ви не використовуєте сіль у кулінарії, ми поважаємо ваш вибір. Але правильне використання солі може покращити вашу страву. Сіль потрібно використовувати на кількох етапах приготування. Не кладіть її всю одразу, адже це може зіпсувати страву.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Вам також буде цікаво дізнатися, який простий інгредієнт може посилити смак пасти. Звичайні макарони без м'яса та риби отримають пікантний смак.