Смак свіжої ягоди взимку: ароматний компот з малини (РЕЦЕПТ)

Рецепти
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, як закрити золоте лечо на зиму . Ще одна сторінка рецептів консервації - солодкі заготівлі, консервація фруктів та ягід.

Разом із порталом “Школа Життя” ділимось рецептом простого і смачного малинового компоту на зиму. Його особливістю та перевагою в порівнянні з іншими рецептами є те, що напій зберігає смак свіжої ягоди. Рецепт розрахований на одну банку 1,5 л.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Інгредієнти:

  • Малина – +/-300 гр

  • Цукор – 200 гр (1 склянка)

  • Вода – 1 л 400мл

Спосіб приготування:

  1. Беремо свіжу цілу малину. Смак і форма збережеться, якщо ягода буде не м’ята і не перезріла. Перебираємо та оглядаємо ягоди.

  2. Банки для компоту миємо та стерилізуємо зручним способом. Кришки кип’ятимо приблизно 10 хвилин.

  3. В банку на одну третину насипаємо ягоди. Кладемо 200 г цукру. Компот виходить солодкий, так він буде краще зберігатися в домашніх умовах. Взимку готовий компот можна розбавити кип’яченою водою, смак та малиновий аромат не зміняться.

  4. Наливаємо в каструлю воду та доводимо до кипіння. Кип’яток заливаємо в банки до самої шийки. Одразу ж закриваємо герметично кришкою.

  5. Потім трохи катаємо банку по столу, щоб цукор розійшовся. Коли цукор розчиниться, перевертаємо банку та вкриваємо її чимось теплим.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Просто чудово взимку відкрити таку баночку з ароматом літа. Також ми розповідали, як законсервувати в’ялений перець .