Виноградне варення без кісточок: всі спитають у вас рецепт (РЕЦЕПТ)

Рецепти
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, як приготувати вдома смачну томатну пасту . Тепер ділимось рецептом смачного та солодкого виноградного варення.

Часто кулінари відмовляються від приготування цього десерту через те, що від винограду потрібно відділити кісточки. Цей процес є дуже складним та стомлюючим. Навряд чи комусь подобається перебирати ягоди та видаляти кісточки вручну. Втім, є простий спосіб, який дозволить приготувати варення без кісточок. Про нього розповіли на порталі ProstoWay .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

У чому полягає секрет

Все геніальне - просто. Секрет гладенького виноградного варення дуже простий: достатньо використати такий пристрій, як друшляк. Між етапами готування варення слід протерти через друшляк. В результаті цього отримаємо чисту виноградну “кашку”, а кісточки залишаться в друшляку.

Інгредієнти:

  • 1 кг винограду

  • 800 г цукру

Спосіб приготування:

  1. Ягоди “звільняємо” від гілочок. До винограду додаємо цукор. Важливо, щоб обсяг “білого інгредієнта” був бути трохи меншим за “ягідний”.

  2. Каструлю із майбутнім варенням потрібно поставити на вогонь. Коли закипить, варимо на повільному вогні 15 хвилин, помішуючи.

  3. Знімає каструлю з вогню та протираємо варення через сито. В результаті отримуємо масу без кісточок. Повертаємо її в каструлю та варимо протягом 10-30 хвилин.

  4. Отримане варення розливаємо по гарячих стерилізованих банках. Закатуємо за технологією.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Кісточки, що залишились, не обов’язково викидати - можна зварити з них компот. Також ми розповідали, як закрити смачні помідори по-фінськи.