Як приготувати домашнє вино з винограду (РЕЦЕПТ) 

Рецепти
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, як варити корисний яблучний компот . Тепер ділимось простим рецептом домашнього вина з винограду.

Смачне вино можна приготувати й у домашніх умовах. Щоправда, це не буде швидко - адже бродіння триватиме кілька місяців. З двох відер винограду вийде приблизно 10 літрів вина. Рецептом поділились на порталі “Смачно24” .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Інгредієнти:

  • Вода - 100 мл

  • Цукор - 1-2 кг

  • Синій виноград - 10 кг

Спосіб приготування:

  1. Виноградини вибираємо із грона. Добре промиваємо та перетираємо їх.

  2. Масу накриваємо чистою тканиною та залишаємо на 5 днів при температурі +18-27 градусів. Масу не слід просто залишати - щодня її треба ретельно перемішувати.

  3. Через 5 днів виноград проціджуємо, збираємо сік і кілька разів переливаємо із банки в банку - така процедура наситить виноградний сік киснем. В останній банці на шийці встановлюємо промиту медичну рукавичку, зробивши в пальцях проколи голкою.

  4. Коли консистенція стане кислуватою, додаємо 50 грамів цукру на кожен літр соку. Куштуємо і повторюємо 3-4 рази на перших 20 днів бродіння.

  5. На бродіння витратиться від 40 днів. Під час цього процесу формується кінцевий смак вина.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Вино, що перестало шуміти, акуратно, щоб не розмішати осад, переливаємо у пляшки (крім осаду). Коркуємо і ставимо на зберігання - через кілька місяців домашнє вино вже можна куштувати. Також ми розповідали, як приготувати кавовий ірландський коктейль .