Щастя для дитини: яке воно, і як трансформувати його у доросле життя

Діти
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Щасливе дитинство — запорука щасливого майбутнього. У дорослому віці щастя нікуди не дінеться, якщо змалку його правильно реалізувати. Раніше ми писали, як навчити дитину реагувати на слово “не можна” , а тепер розкажемо, що є справжнім щастям для малечі.

В усьому відмовляти собі, аби здійснити мрії дитини — не можна, пише zatyshok.net.ua. Дитину потрібно в першу чергу навчити бачити щастя, а для цього слід просто показувати його.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Діти копіюють дорослих, тому немає сенсу вчити їх правилам поведінки, яких ви самі не дотримуєтеся. Не варто і жертвувати собою заради них, тому що коли ви це робите, діти відчувають вашу перевтому і смуток.

Психологи зазначають, що у першу чергу варто звернути увагу на свою поведінку та емоції. Якою вас бачить дитина? Такою вона вас же і буде копіювати. Не задоволена життям мама у дітей асоціюється із тим, що “мама сумна через мене”.

Нещасна мама — нещасна дитина. Так, як матір відмовляє собі щось купити з одягу чи їжі, у майбутньому відмовлятимуть в усьому собі діти, які це бачили. Материнство — це щастя, а не важка ноша.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Перестаньте обмежувати себе і займіться саморозвитком, хобі та всім, що дарує вам посмішку. Згадайте про спорт, читання книг, — все те, що ви кажете робити дитині. Почніть робити це самі. Відчувши задоволення життям і гарний настрій, зверніть увагу на очі своїх дітей. Вони почнуть сяяти від щастя.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які слова не можна вимовляти вголос при дітях та підлітках. Почувши це, їхня психіка може зламатися, що призведе до поганого настрою, зниження самооцінки та депресії.

Фото: pixabay.com