Коли нічого не складається: як розлюбити людину, якій до вас байдуже

Ми та чоловіки
Катерина Грисюк

Катерина Грисюк

Журналістка

Сильне кохання може дарувати крила, це дуже надихаюче почуття. Проте в житті буває все. Нерідко кохання не знаходить взаємності. Не завжди стосунки складаються вдало. Викинути з життя, розлюбити буває так важко, що не виходить думати про щось інше. Ми вирішили розібратися, що про це думають психологи і допомогти нашим читачам знайти вихід із кризи.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Як розлюбити, якщо вас не люблять у відповідь: чи існує чарівна таблетка?

Related video

Немає такого способу, який би допоміг розлюбити швидко і безболісно. Якийсь час вам буде дуже важко. Спробуйте такі способи або їхню комбінацію:

  1. Варто проаналізувати людину раціонально і тверезо, знайти в ній недоліки. Сконцентруйтеся на мінусах коханого(-ої). Напевно було щось, що викликало у вас гнів. Частіше згадуйте сварки і свій стан після них.

  2. Почніть потроху виходити у світ і дивитися на інших. Усвідомте, що на Землі 7 млрд людей. Напевно знайдеться той, з ким щастя можливе.

  3. Не поспішайте. Вам знадобиться 6-9 місяців, щоб прийти до тями. За цей час спробуйте змінити обстановку, побувати в інших містах і країнах. Поступово образ колишнього або колишньої зітреться з пам'яті.

  4. Якщо є таке бажання, можете повернути колишньому партнеру подарунки та сувеніри.

  5. Не варто одразу поринати з головою в новий роман. Краще проаналізувати свої помилки в невдалих стосунках і відпустити людину. Не варто займатися переслідуванням і стеженням у соціальних мережах. Надайте вибір колишньому: бути з вами чи ні. Що робити зі своїм життям, вирішувати тільки йому. 

  6. Якщо ви бачите, що самі не справляєтеся, попрацюйте з дитячими спогадами разом із психологом, психотерапевтом. Часто нав'язливі думки про колишнього пов'язані з травмою покинутості.

Фото: freepik

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Що думають психологи про те, як розлюбити людину?

Психолог і сексолог Анна Бобкова радить:

Щоразу, зустрічаючи когось кращого, ніж людина, яку ви кохали, - симпатичнішого, смішнішого, розумнішого, багатшого - зверніть увагу на нього. Це налаштує вас на майбутнє.

У наших прихильностях винні особливості роботи мозку і гормони. Так уже ми влаштовані, запрограмовані на те, щоб бути потрібними і знайти пару для продовження роду.

Психотерапевт Кейт Стюарт стверджує, що в цьому можуть бути винні певні хімічні реакції в мозку, особливо якщо ваша одержимість пов'язана з кимось, з ким ви нещодавно познайомилися.

Фото: freepik

Часом нам самим складно буває зрозуміти, чому виникла любовна одержимість. Людина може не відповідати канонам краси, мати складний характер, але тим не менш, виникає закоханість. Тільки от не завжди вона переростає в зрілу любов.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Ми змінюємося. Те, що подобалося раніше, може перестати подобатися. І люди, які вирішують припинити стосунки, роблять це просто, тому що вони змінилися. Не варто копатися в собі та вишукувати недоліки.

Фото: freepik

Знаходьте трохи часу, щоб відволіктися, вибратися на виставку, до театру, в похід, у спортзал. Це не означає, що нове кохання зустрінеться вже завтра. Але ви дасте собі шанс розгледіти унікальність іншої людини, поспілкуватися і дізнатися щось нове, що вас збагатить. З часом навчіться любити себе настільки, щоб у партнері не розчинятися. Це зробить вас зрілою людиною, цікавою для інших, зі своїм яскравим життям.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, якою має бути ідеальна жінка на думку чоловіків . Зокрема, про те, які риси протилежна стать цінує найбільше, а на що може закривати очі.

Головне фото: freepik