Кулинарная колонка Оли Мончук. Сырники с вялеными вишнями

Рецепты

Приготовить сырники — это всегда вызов. Ну у кого они получались с первого раза? То жидковатые, то муки многовато, то распадаются... Есть только два человека, у которых с ними всегда всё складывается: мама и бабушка:) Ну и наша Оля, которая, кстати, публикует свой пошаговый рецепт сырников с фото. Попробуй, возможно, ты на пороге вкусного триумфа!
 
Напомним, что Оля уже поделилась с читателями ХОЧУ.ua рецептом потрясающего салата в банке, чизкейка с голубикойкиша  с творогом и томатами, пирога с грушейтыквенного сырника  и какао с маршмеллоу.

Знакомьтесь, Оля Мончук, журналист, 30 лет, город Ивано-Франковск. Эта стройная и утонченная брюнетка уже два года ведет свой авторский блог под названием "Кулінарні варіації вар''ятки". А теперь Оля будет еще и радовать своими оригинальными рецептами на страницах ХОЧУ.ua.

Оля Мончукгастроблогер

Тут я описуватиму свої кулінарні експерименти та експромти. Адже смачні страви — моя пристрасть і життя. Перший свій кулінарний шедевр "Чорний торт" створила в 4 роки, щоправда з піску:). Ніхто його не пробував, але всі тішилися. Тож в цьому інтернет-просторі теж готуватиму. Світ без супів та тортів був би прісним та нецікавим. Тож усім смачного і вдалих кулінарних експериментів та експромтів!

Відгадайте загадку. Маленькі, кругленькі і дуже смачненькі, ідеальні для сніданку, особливо для панянок. Щось не дуже в риму у мене вийшло, але сподіваюся це не завадило вам вгадати страву, яку готуватиму сьогодні. А якщо лише ще більше вас заплутала і ви досі не здогадуєтеся про яку смакоту йдеться, я вам допоможу. Це сирники. Так, так саме вони. Дуже їх люблю і знаю точно, що я така не одна, адже є чимало причин любити сирники. Я нарахувала, як мінімум чотири. Перша: вони надзвичайно смачні. Друга: корисні. Третя: готуються дуже легко і просто, без використання різних кулінарних девайсів. Четверта: красиві та апетитні на вигляд. Цей список можна продовжувати довго, адже у кожного свої причини любити цю страву.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Інгредієнти

600-700 г домашнього сиру, 
2 яйця, 
4 ст. л. цукру,
4-5 ст. л. борошна з гіркою + борошно для панірування,
50 г в’яленої вишні чи журавлини,
1 пачка ванільного цукру,
дрібка солі,
кориця за смаком.

Вишні порізати невеличкими шматочками. Замість вишеньок можна сміливо брати в’ялену журавлину, яка також дуже круто поєднується з сиром.

А можна взагалі не використовувати ягоди і зробити більш класичний варіант сирників.

У велику миску викласти сир, вбити яйця, додати цукор, сіль, ванільний цукор, корицю. Розтерти цю суміш руками, розминаючи грудочки сиру, має вийти більш-менш однорідна суміш.

Додати борошно, ретельно вимішати, також руками. Як ви вже помітили, в цьому рецепті не використовується багато борошна, бо люблю ніжні та незабиті сирники, якщо ви полюбляєте більш тугіший варіант цієї страви, можете ще додати борошна, але головне не переборщити з ним.

Останній штрих – висипати в масу ягоди, перемішати, тут уже можна використати ложку.

На дошку просіяти невелику кількість борошна. З сиру вологими руками сформувати невеличкі кульки.

Кожну кульку приплюснути, обваляти в борошні, мають вийти невеличкі пляцочки. Адже менші за розміром сирники зручніше смажити та й виглядатимуть вони акуратніше.

Смажити на середньому вогні на розігрітій сковороді з обох боків до золотистої скоринки. Через невелику кількість борошна сирники будуть надзвичайно ніжними, тому важливо не перетримати їх на сковороді, щоб не поливли.

Розпочати ранок зі смачненьких та корисних сирників запорука вдалого дня. Хоча я не вважаю сирники абсолютно сніданковою стравою, адже вони ідеально підходять і для вечері.

За цим рецептом виходять дуже ніжні сирники з присмаком ванілі і кориці, а також невеличким сюрпризом всередині, маю на увазі подрібнену вишню.

Подавати цю страву можна зі сметаною, розтопленим шоколадом чи улюбленим варенням.

Бажаю усім смачних ранків!