Не пропустіть: режисерки Дар'я Жук і Тоня Ноябрьова проведуть спільний прямий ефір

Не пропустіть: режисерки Дар'я Жук і Тоня Ноябрьова проведуть спільний прямий ефір

Одеський міжнародний кінофестиваль запускає серію прямих ефірів з неймовірними творцями сучасного кіно. 5 червня до ефіру приєднається легендарна білоруська режисерка Дар'я Жук, яка навчалась у Гарварді, працювала на каналі HBO та зняла низку неймовірних картин. Не пропустіть — це буде цікаво!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Одеський міжнародний кінофестиваль та онлайн-платформа Takflix.com розпочинають серію прямих ефірів з режисерами фільмів, які представлені в межах спецпроєкту OIFF Flashback. Гостею першого включення стане білоруська режисерка Дар'я Жук. 

Білоруська режисерка Дар'я Жук, яка наразі живе та працює у США, викликала фурор на Одеському міжнародному кінофестивалі у 2018 році. Її стрічка "Кришталь" настільки вразила глядачів, що за підсумками їхнього голосування фільм отримав головну нагороду ОМКФ — Ґран-Прі. 

Драматична стрічка "Кришталь" повертає глядача до буремних 90-х, коли хотілося знайти кращого життя, бажано за кордоном. Для Дар'ї Жук — це дебютна повнометражна робота. Режисерка народилася у Білорусі і багато в чому фільм є біографічним. 

 

Після закінчення школи Дар'я Жук подалася на навчання за обміном у США і тепер живе та працює там. Вона закінчила економічний факультет у Гарварді, працювала на телеканал HBO і паралельно продюсувала документальні фільми. З 2010 по 2015 рік вона вивчала режисуру в Колумбійському університеті і за цей час виграла низку грантів від престижних фондів, а у 2018 році зняла свій перший повнометражний фільм "Кришталь".

Наразі Дар'я працює над проєктом "Наші груди — наша зброя: Історія руху Femen" про виникнення та становлення громадського руху Femen. Поки триває робота над новим творінням, ви можете подивитись стрічку Дар'ї Жук "Кришталь" в межах спецпроєкту OIFF Flashback за цим посиланням.

 

Прямий ефір відбудеться 5 червня о 19:00 на сторінці ОМКФ в Instagram. Ви зможете поставити режисерці свої запитання прямо під час включення та дізнатись багато нового про світ кіно. 

Розмову з гостею модеруватиме українська режисерка Тоня Ноябрьова, яка відома глядачу за комедійною стрічкою "Герой мого часу". Власне, за цей фільм вона отримала нагороду "Найкраща режисерська робота" Національного конкурсу 9-го ОМКФ.

Читать также: Що почитати: останні новинки дитячої літератури видавництва Vivat

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости