O.TORVALD зіграють вертикальний концерт у Києві: 5 причин не пропустити його

O.TORVALD зіграють вертикальний концерт у Києві: 5 причин не пропустити його

18 липня український рок-гурт O.TORVALD зіграє концерт в готелі "Братислава". Детальніше про це читайте далі.  

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Нещодавно в Києві пройшов перший в світі вертикальний концерт гурту Green Grey. А невдовзі рок-гурт O.TORVALD зіграє концерт такого ж формату в готелі "Братислава".

Женя Галич розповів:

Коли я був на вертикальному концерті Green Grey, я не міг повірити, що це дійсно можливо, що все це відбувається насправді! Ви в окремому номері, з друзями, на персональній вечірці, виходите на балкон, а перед вами величезна сцена, потужний звук, шикарне світло і нереальний вид на Дніпро та вечірній Київ! Це не просто концерт. Це нові, незнайомі відчуття. Повний кайф. Я мріяв зіграти щось подібне. І ось 18 липня O.Torvald вийде на сцену перед готелем Братислава. І я впевнений, що ті, хто буде на концерті, ніколи не забудуть ці відчуття незнайомого та драйвового. Замовляйте пісні і ласкаво просимо!

оторвальд

Чим концерт українського рок-гурту O.TORVALD буде відрізнятись від попередніх виступів та чому не варто його пропустити:

1. Ризик відміни концерту мінімальний

Концерт відбудеться у столичному готелі "Братислава". Люди купують не квиток, а номер у готелі, в якому одночасно можуть перебувати до чотирьох людей. Всі захисні та санітарні норми дотримані, а значить — шанс відміни подібного заходу мінімальний.

2. Унікальна концертна програма "Все з початку"

Цього разу гурт зіграє концерт "за заявками", тобто сет-лист складуть прихильники. Як це працює: на офіційному сайті O.TORVALD ви можете знайти спеціальну форму, на яку надсилаєте які саме пісні хочете почути. Гурт відбере найпопулярніші запити та складе з них концерту програму. Це унікальний шанс почути пісні, які хлопці не виконували вже багато років.

оторвальд

3. Рок-вечірка в номері готелю

Тільки уявіть: ви з найближчими друзями в номері готелю, у який ви в будь-який момент можете замовити їжу та напої. Виходите на балкон — а там сцену розриває рок-гурт, який грає ваші улюблені пісні. До того ж, хто сказав, що в один момент до тебе у номер не увірветься Женя Галич? Від цього ніхто не застрахований.

4. Це єдиний концерт, на який ти можеш прийти у банному халаті або в піжамі

Геть незручний одяг, цього разу можна дивитись виступ навіть у домашньому і тобі за це нічого не буде!

оторвальд

5. Приємний бонус для тих, хто їде з іншого міста

Ви можете відірватись на концерті і не бігти на поїзд чи автобус. Ви вже в готелі, тож залишайтеся до ранку!

Готові до безпечної рок-вечірки?

Квитки — за посиланням.

Також не пропустіть: український рок-гурт VLASNA під впливом карантину випустив пісню про ненависть

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости