Український рок-гурт VLASNA під впливом карантину випустив пісню про ненависть

Український рок-гурт  VLASNA під впливом карантину випустив пісню про ненависть

Доки наші читачі насолоджувалися новим кліпом Марії Бурмаки, з'явилися нові музичні новини під інших представників українського шоу-бізнесу.

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

Український рок-гурт VLASNA презентував нову пісню "ННВСТ". Назва треку розшифровується як "Ненависть", а сама пісня, за словами музикантів, присвячена непростим стосункам між людьми, якіі ноді закінчуються саме таким почуттям. 

Ось що говорить солістка і автор пісень VLASNA Тетяна Власова:

власна ненависть

Поки багато інших музикантів співають про любов, ми вирішили заспівати про ненависть. Тим більше, що ненависть – почуття, яке часто буває набагато сильнішим. Але поки ми ненавидимо, ми не є байдужими. Тому "ННВСТ" – цеп існя не про вихід із складних, токсичних взаємин, а лише про початок цього виходу. Сміливий і категоричний початок.

Саундпродюсером пісні став відомий музикант, фронтмен гурту Entree Олексій Шманьов. Робота над треком проходила під час карантину, тож над піснею саундпродюсер та музиканти гурту працювали дистанційно. 

власна ненависть

Карантин добре вплинув на музичну продуктивність – пісня "ННВСТ" була створена досить швидко. Ми повністю довірились Олексію Шманьову, його бачення треку цілкомз біглось із нашим. Тож, на щастя, трек про ненависть створювався у досить позитивній дружній атмосфері. 

Зустрічайте новинку!

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости