Прямий ефір з режисером Леваном Акіном: чому це не можна пропустити?

Прямий ефір з режисером Леваном Акіном: чому це не можна пропустити?

18 червня в межах спецпроєкту OIFF Flashback пройде прямий ефір з режисером Леваном Акіном. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Одеський міжнародний кінофестиваль та онлайн-платформа Takflix.com продовжують серію прямих ефірів з режисерами фільмів, які представлені в межах спецпроєкту OIFF Flashback. 

Гостем нового ефіру стане режисер та володар Ґран-Прі 10-го ОМКФ за стрічку "А потім ми танцювали" — Леван Акін. 

Включення відбудеться 18 червня о 19:00 (за київським часом) на сторінці ОМКФ в Instagram. Глядачі матимуть змогу поставити режисерові свої запитання прямо під час включення. Ефір буде проходити англійською мовою, а модераторкою включення стане співзасновниця Takflix — Надія Парфан.

Прямий ефір з режисером Леваном Акіном: чому це не можна пропустити? - фото №1

Леван Акін народився у турецькій сім'ї грузинського походження, яка в кінці 60-х переїхала до Швеції. Попри це, Акін часто приїжджав у Грузію та цікавився життям країни. Для режисера стрічка "А потім ми танцювали" — третя повнометражна робота. До цього він зняв соціальну драму "Справжні люди" (2012), фантастичну стрічку "Коло" (2015) та декілька успішних серіалів для шведського телебачення.

Драматичний фільм "А потім ми танцювали" розповідає історію кохання двох молодих танцівників грузинського ансамблю народних танців. Ідея стрічки виникла у Левана Акіна після подій 17 травня 2013 року у Грузії, коли щорічну акцію ЛГБТ-спільноти у міжнародний день боротьби з гомофобією жорстоко атакували представники церкви та праворадикальних сил.

Прямий ефір з режисером Леваном Акіном: чому це не можна пропустити? - фото №2

Світова прем'єра стрічки відбулась у межах Каннського кінофестивалю, де фільм зірвав 15-хвилинні овації, та продовжив підкорювати глядачів по всьому світові. У липні 2019 року "А потім ми танцювали" завоював головний приз ОМКФ — Ґран-Прі. Переглянути фільм можна за цим посиланням.

OIFF Flashback – це спільний проєкт Одеського міжнародного кінофестивалю та онлайн-платформи Takflix.com. У межах спецпроєкту для онлайн-перегляду на платформі доступні 9 фільмів, що в різні часи перемагали та брали участь у Міжнародній конкурсній програмі ОМКФ.

 

Проєкт діятиме на території України до 15 серпня. 

Читать также: Если не море, то кино! Шезлонги и новый формат в кинотеатре "Kinolife Cinema"

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости