Зміни світ на краще! Розпочато прийом анкет для участі в премії "Земля Жінок 2021" Фонду Yves Rocher

Зміни світ на краще! Розпочато прийом анкет для участі в премії "Земля Жінок 2021" Фонду Yves Rocher

Фонд Yves Rocher оголосив про прийом анкет для участі в премії "Земля Жінок 2021". Чому варто спробувати свої сили та куди надсилати заявку — дізнайтесь у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Премія "Земля Жінок" — це один з проєктів Фонду Yves Rocher, метою якого є підтримка жінок у їх боротьбі за збереження навколишнього середовища. Програма допомагає жінкам-засновницям екопроєктів бути почутими, а також надає грошові дотації на подальший розвиток їх ініціатив.

Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого істинного захоплення незламною силою жінок. Саме жінки та їх невичерпний ентузіазм і віра надихнули його на створення у 2001 році премії — "Земля Жінок". 

Традиційно проєкт проводять в 15 країнах світу (Франція, Україна, Німеччина, Росія, Мексика, Швейцарія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія та інші). В рамках конкурсу кожен рік обирають жіночі екопроєкти, що мають два обов’язкових фактори: направленість на захист навколишнього середовища, а також виражений соціальний або освітній характер.

Зміни світ на краще! Розпочато прийом анкет для участі в премії "Земля Жінок 2021" Фонду Yves Rocher - фото №1

Головне — діяти, і перші в цьому завжди Жінки.

— говорить Жак Роше, президент Фонду Yves Rocher

В Україні проєкт з’явився у 2010 році. За 11 років існування премії Фонд Yves Rocher прові 33 проєкти та виплатив їх авторкам гранти загальною сумою понад 110 000 євро.

 

Як взяти участь у премії "Земля Жінок 2021"?

1. Детально ознайомтесь із правилами участі у проєкті за посиланням на сайті

2. Заповніть та надішліть анкету і детальний опис вашого проєкту до 15 жовтня на електронну адресу [email protected] або поштою за адресою: 01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх, ТОВ "Ів Роше Україна".

3. Після закінчення терміну збору анкет, журі конкурсу обере 3 найкращі екопроєкти, що відповідають критеріям та правилам премії.

4. Три учасниці-фіналістки отримають гранти на розвиток своїх екопроєктів у розмірі 2 000, 3 000 та 5 000 євро!

5. На лауреатку І-ї премії "Земля Жінок" в Україні чекає подорож до Парижа на міжнародну церемонію і можливість перемогти в Міжнародному конкурсі та отримати гран-прі у розмірі 10 000 євро!

Нагадаємо, 11-та церемонія вручення премії "Земля Жінок 2020" відбулася 12 березня 2020 року в Києві. Світлана Петраковська — стала лауреаткою премії 1-го ступеня з проєктом "Зелені янголи солоних озер". 

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися та випробувати свої сили, щоб змінити світ і нашу планету на краще!

Читать такжеЦе твій шанс! Оголошено кастинг на головні ролі у виставі Ахтема Сеітаблаєва "Orman türküsi. Лісова пісня"

До речі, у червні цього року Фонд Yves Rocher висадив 100 000 дерев в Україні. 

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости