"Впустити кіно додому": організатори представили постер 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю 2020

"Впустити кіно додому": організатори представили постер 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю 2020

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю розповіли про концептуальні особливості заходу у 2020 році. Чим поділилася генеральна продюсерка заходу, читайте в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Одеський міжнародний кінофестиваль — це один з найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі. Фестиваль був заснований у 2010 році з метою популяризації якісного інтелектуального кіно.

Цьогоріч організатори закликають глядачів "впустити кіно додому". Креативна агенція BBDO Ukraine, що розробила імідж для ОМКФ 2020, зробила акцент на головному в кіноіндустрії — на глядачеві, без якого жоден фільм не зазнав би успіху.

Оскільки кінематограф — це мистецтво візуальної розповіді, то центральним об’єктом на цьогорічному постері виступає погляд людини. Саме очі глядача сприймають відзняту історію.

Постер 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю 2020

Генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич поділилася:

В центрі постера — історії, які живуть в очах глядача. Комедії, трилери, драми, детективи: усі ці світи поєднує одне — той, хто їх дивиться. Через кінопроектор вони дарують найрізноманітніші емоції, відчуття, викликають низку запитань, порушують безліч тем.

Одеський міжнародний кінофестиваль 2019 фото

Також продюсерка додала:

Звісно, усі ми чекаємо на те, коли зможемо поринути у світ кінематографу завдяки великому екрану. Та пандемія внесла свої корективи. Тому ми вирішили запропонувати гостям ОМКФ впустити кіно додому. Адже, на великому екрані чи ні, історія все одно знайде свого глядача. І той, хто раніше з різних причин не був на Одеському міжнародному кінофестивалі, тепер має шанс побувати.

Одеський міжнародний кінофестиваль 2019 фото

Нагадуємо, що цього року кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня по 3 жовтня. Також пройде традиційний open air кіноперформанс на Потьомкінських сходах в Одесі

Не пропустіть!

Читать также"Муза, которая все время вдохновляет идти только вперед": известно имя партнерши Олега Винника в шоу "Танці з зірками"

Читайте интересную информацию о мире кино и других событиях в рубрике "Афиша".

Фото: oiff.com

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости