Стильно та лаконічно: Одеський міжнародний кінофестиваль представив оновлений сайт (ФОТО)

Стильно та лаконічно: Одеський міжнародний кінофестиваль представив оновлений сайт (ФОТО)

Прийшов час змін! ОМКФ представив оновлений імідж та дизайн офіційного сайту. Деталі — вже в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Одеський міжнародний кінофестиваль змінив дизайн та представляє оновлений офіційний веб-сайт, розробкою якого займалась британська компанія Mate and Mate. В іміджі сайту використані елементи айдентики, яку створив креативний партнер фестивалю — агенція BBDO.

Основним кольором оновленого сайту став чорний, який передає лаконічний задум платформи. Меню також оновилось: панель, яка раніше була у шапці сторінки, переформатували у зручну кнопку, де тепер зібрано всі основні розділи сайту.

Крім того, спрощений дизайн новин — тепер він орієнтований на візуальну складову з мінімум текстового супроводу на основній сторінці.

 

Оскільки Одеський міжнародний кінофестиваль змінив імідж та айдентику, ми вирішили оновити офіційний сайт ОМКФ. Нашою головною метою було зробити його зручним у користуванні, лаконічним але водночас стильним. Адже саме візуальна складова є однією з найважливіших у кінематографі. Тож ми прагнули відтворити цей аспект і в дизайні оновленого сайту.

— зазначила генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

 

Також до офіційного сайту Одеського міжнародного кінофестивалю тепер додано онлайн-платформу, де цьогоріч відбуватиметься перегляд фільмів 11-го ОМКФ. Саме тут глядачі, представники ЗМІ та професіонали кіноіндустрії можуть оформити абонементи та акредитації, а також купувати квитки на окремі покази.

Читать также: То, чего больше никогда не будет: DANTES выпустил ностальгический клип о первой любви — "Одноклассница"

К слову, украинский ресурс предлагает бесплатную психологическую помощь гражданам Беларуси.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости