Оголошено склад журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Оголошено склад журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Команда ОМКФ назвала імена журі, до складу якого увійшли всесвітньо відомі актори, композитори та режисери. Подробиці — вже в нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Стало відомо, що журі Міжнародної конкурсної програми 11-го ОМКФ очолить канадський композитор Говард Шор — лауреат премій "Оскар", "Греммі" та "Золотий глобус"

Разом з ним фільми Міжнародного конкурсу оцінюватимуть: ісландська акторка та театральна режисерка — Хальдора Ґерхардсдоттір, португальска зірка — Жоана Рібейру, відома за фільмом Террі Гілліама "Чоловік, який вбив Дон Кіхота", українська акторка театру, кіно та дубляжу — Лариса Руснак та французький актор і режисер — Серж Аведікян.

Говард Шор — один з провідних композиторів сучасності, лауреат премій "Оскар", "Греммі" та "Золотий глобус". Говард Шор написав безліч саундтреків до голлівудських фільмів, які глядачі чують вже 40 років. У 1975 році Шор став одним із засновників відомої комедійної телепередачі на каналі NBC "Суботнім вечором у прямому ефірі". 

Оголошено склад журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю зз - фото №1

З 1980 року він повністю зосередився на створенні музики до кінофільмів. Серед його робіт — "Муха", "Мовчання ягнят", "Гра", "Банди Нью-Йорка". Але найбільшу славу композиторові принесла робота над кінотрилогією "Володар перснів" Пітера Джексона, за яку він отримав безліч нагород. На основі цієї музики Говард Шор створив симфонію, з якою гастролював по всьому світові.

Оголошено склад журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю зз - фото №2

Ісландська акторка та театральна режисерка Хальдора Ґерхардсдоттір починала як саксофоністка і співачка у поп-гурті Risaeðlan/Reptile. У 1995 році вона закінчила Ісландську театральну академію і відтоді стала провідною акторкою міського театру у Рейк'явіку. Крім того, Хальдора Ґерхардсдоттір знімається у кіно і на телебаченні. Вона зіграла головну роль у фільмі-відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю "Гірська жінка: на війні".

Оголошено склад журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю зз - фото №3

Жоана Рібейру — нова зірка кіно з Португалії. Міжнародній аудиторії акторка стала відомою після ролі Анжеліки у стрічки Террі Гілліама "Чоловік, який вбив Дон Кіхота". Після успішного дебюту акторка отримала номінацію на португальський "Золотий глобус" за роль Маріани у серіалі "Дні танців". У 2015 році вона зіграла головну роль у серіалі "У невизначений час".

Оголошено склад журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю зз - фото №4

Лариса Руснак — українська акторка театру, кіно та дубляжу, провідний майстер сцени Київського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, народна артистка України. Співпрацює з театром "Актор", де зіграла ролі у таких виставах, як "Гітель і Джеррі", "Іграшка для мами". Має понад 60 ролей у фільмах та серіалах. У 2009 році нагороджена срібною медаллю Національної Академії мистецтв України за значні наукові та творчі досягнення в галузі художньої культури, вагомий внесок у розвиток національного мистецтва.

Оголошено склад журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю зз - фото №5

Французький актор і режисер Серж Аведікян з 1979 року розпочав шлях актора театру, кіно і телебачення, а у 1982 році почав знімати документальні фільми. У 1988 році заснував власну кіностудію. У 2010 році Серж Аведікян отримав "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю за короткометражну анімаційну стрічку "Собачі історії". У 2013 році він знявся в головні ролі у біографічній драмі "Параджанов" спільного виробництва України, Франції, Вірменії та Грузії. Наразі працює над підготовкою повнометражної картини "Останній тур у Стамбулі".

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня. Придбати абонементи можна тут.

Не пропустіть: "Всі. Свої" проведуть Шкільний маркет.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости