Дивитись усім: фільм "Шарлатан" закриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Дивитись усім: фільм "Шарлатан" закриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Стало відомо, який фільм буде закривати 11-й ОМКФ. Коли пройде найвідоміший кінофестиваль та про що розповідатиме фільм? Дивіться у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма "Шарлатан".

Режисером стрічки спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини стала польська режисерка Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала "Золотого Дюка" ОМКФ за внесок у кіномистецтво.

Сюжет стрічки “Шарлатан” описує реальні події з життя чеського цілителя Яна Міколашека, який все життя лікував хворих травами. Міколашек здобув славу та багатство, лікуючи відомих людей міжвоєнного періоду, за влади нацистів та комуністів, нетрадиційним методом "сечової діагностики". Його пристрасть до лікування, між тим, породжувала і жорстокість, садизм та нездатність до любові, втамувати які могла єдина людина — його помічник Франтішек. І ось показовий судовий процес загрожує викрити усі таємниці цілителя. 

Дивитись усім: фільм "Шарлатан" закриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль - фото №1

Прем'єра фільму "Шарлатан" вже відбулась на 70-му Берлінському кінофестивалі в межах програми Berlinale Special.

 

Також в межах 11-го ОМКФ 1 жовтня відбудеться "питання та відповіді" з Аґнєшкою Голланд. За свою кінокар'єру вона зрежисувала та була сценаристкою понад 30 фільмів. Вивчала режисуру у Празькій школі кіно й телебачення FAMU, а свій професійний шлях почала як асистентка режисерів Кшиштофа Зануссі та Анджея Вайди. Аґнєшка Голланд була головою Правління Європейської кіноакадемії і тричі номінувалась на премію "Оскар". 

Дивитись усім: фільм "Шарлатан" закриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль - фото №2

У 2017 році режисерка Аґнєшка Голланд стала почесною гостею 8-го ОМКФ, під час якого провела майстер-клас, а також представила свою роботу "Слід звіра", володара "Срібного Ведмедя" Берлінале.

Нагадаємо, що придбати фестивальний абонемент для перегляду усіх фільмів і подій можна на сайті.

Не пропустіть: в Україні стартувала онлайн-виставка, створена за мотивами фільму "З любов’ю, Вінсент".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости