Як зняти кіно та змінити світ? Онлайн-презентація правозахисних документальних проєктів Arts&Rights

Як зняти кіно та змінити світ? Онлайн-презентація правозахисних документальних проєктів Arts&Rights

Як змінити суспільство через документалістику? Не пропустіть онлайн-презентацію правозахисних документальних проєктів від Arts&Rights, яка дасть відповідь на це питання. Детальніше — в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

13 жовтня відбудеться онлайн-презентація правозахисних документальних проєктів від мережі документальних активістів Arts&Rights. Протягом кількох місяців учасники мережі працювали над документальними проектами та адвокаційними кампаніями в рамках актуальних тем. 

У програмі події — пітчинг документальних проєктів та дискусія із документалістами та правозахисниками в рамках п'яти фокусних тем.

На презентації документалісти та правозахисники не лише представлятимуть свої документальні проєкти, а й поділяться досвідом щодо того, як у сучасних реаліях можна надати розголосу тій чи іншій проблемі і завдяки цьому вплинути на зрушення та зміни в суспільстві. 

Як зняти кіно та змінити світ? Онлайн-презентація правозахисних документальних проєктів Arts&Rights - фото №1

На презентації активісти отримають детальні інструкції про те, як треба діяти, щоб тема вийшла на великий екран, а проблема отримала розголос та підтримку. Режисери і документалісти дізнаються, як перетворити задум на документальне кіно, виграти пітчинг та реалізувати свій проєкт. А люди, які мають особисті історії на ту чи іншу тему, але поки що не готові ними ділитись або вважають їх неважливими — побачать, як одна окрема історія здатна стати рушійною силою для соціальних змін. 

Як зняти кіно та змінити світ? Онлайн-презентація правозахисних документальних проєктів Arts&Rights - фото №2

Презентація пройде 13 жовтня, з 12.00 до 16.00. Пряма трансляція події відбуватиметься на Facebook-сторінці мережі Arts&Rights.

Не пропустіть: куди піти в Києві з 12 по 16 жовтня

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости