"Наше щасливе життя залежить лише від нас та нашого ДІАЛОГУ з собою": враження від вистави Dialogy (uzahvati)

"Наше щасливе життя залежить лише від нас та нашого ДІАЛОГУ з собою": враження від вистави Dialogy (uzahvati)

Театр поза театром uzahvati не тільки пропонує аудіопрогулянки вулицями Києва, але й інтегрує у свої іммерсивні проєкти досить цікаві локації. Одна з них — бібліотека.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Погодьтеся, про ніч у музеї ми чуємо досить часто, а от така прогулянка у бібліотеці одразу викликає у нас безліч запитань. А що ви скажете, якщо це буде не просто прогулянка, а й справжня вистава, частиною якої ти стаєш сам?

Так, вистава Dialogy від uzahvati пропонує на годину забути про побутові речі, відмовитися від телефонів і гаджетів, щоб помовчати заглибившись у себе, та прислухатися до власних спостережень і переживань.

диалоги узахвати
Майя Габрук,
Майя Габрук,
інформаційний продюсер новин ТСН (спецпроекти), каналу 1+1
 

Кожен учасник, ніби стає свідком чужих сумнівів, роздумів та життєвих драм, які доносяться до кожного у навушниках. Ілюструють все це дійство актори, які "ніби привиди", блукають нічною бібліотекою.

Тут можна побачити три різних покоління: юність, зрілість та старість, що стежать один за одним, втомившись від пустих діалогів, соціальних умовностей, надлишку інформації та соцмереж, які даремно марнують наш час. Тут, і про швидкий ритм життя, за яким намагаєшся встигнути, але при цьому втрачаєш суть того самого діалогу з близькими. 

Ти можеш залишити і своє послання учасникам наступних вистав у щоденнику, який кожен отримує у кінці вистави, а також — перечитати думки попередніх учасників. І які б картинки не вкладалися у твоїй голові під час вистави, які б висновки ти не робив у кінці, від цієї вистави ти точно будеш uzahvati!

 
вистава Діалогі узахваті
 
диалоги узахвати
диалоги узахвати
 
Руслана Данилів
Руслана Данилів
прессекретар Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
 
Dialogy — вистава для тих, хто вміє аналізувати. Не виставу! А життя! Своє життя! Людина живе у світі, який постійно ставить нас перед вибором. А він уже впливає на наше майбутнє тим чи іншим чином. Але як зрозуміти, чи правильний вибір робиш саме в той момент?! Лише з висоти прожитих років та досвіду — багато хто каже: "Я б в той момент, якби сьогодні, зробив інакше"... 

Ми живемо в час інформаційного перенасичення. Часто живемо життям інших через соцмережі, бачимо вибір інших та іноді картаємо себе за те, чому в мене не так...? І в такому вирі та темпі просто втомлюємось... "Я втомився... Я втомився... Я дуже втомився..."

Проте, наше щасливе життя залежить лише від нас та нашого ДІАЛОГУ з собою! Наскільки навчимося чути себе, настільки будемо щасливими! Ця вистава змусила ще раз зауважити, що не світ довкола, не думка інших, не соцмережі, а саме — високе відчуття свого буття та покликання у цьому світі — робить нас щасливими! Лише у відвертому діалозі з собою ми зможемо на схилі літ подякувати собі за прожите щасливе життя і ні на мить не пошкодувати за свій вибір!. 
 
диалоги узахвати

Обов'язково відвідайте виставу Dialogy і ви. Квитки можна придбати, перейшовши за посиланням. Найближчі вистави відбудуться 11 та 20 березня.

Не пропустіть: Театр поза театром uzahvati в цифрах: цікаві факти + інфографіка

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости