"Як обслуговувати клієнтів з аутизмом?": триває набір на участь у безкоштовному проекті

"Як обслуговувати клієнтів з аутизмом?": триває набір на участь у безкоштовному проекті

Триває набір на безкоштовну програму "Autism Friendly Space" (AFS) від Асоціації "Child.ua" для стоматологій та перукарень, які хочуть навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом. За словами організаторів, ця програма допоможе громадам стати обізнаними в аутизмі, бізнесам — розвинути клієнтську базу та вийти на новий рівень, а людям з аутизмом — стати більш видимими в суспільстві. 

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов
Related video

За даними Центру по контролю і профілактиці захворювань (США) аутизм та аутичні риси зустрічаються у 1 з 54 людей. Люди з аутизмом — це великий сегмент потенційних клієнтів сервісних та продуктових компаній, таких як перукарні, стоматології, заклади харчування, магазини, освітні та розважальні центри. За оцінками AFS, щомісяця кожна стоматологія та перукарня втрачає щонайменше 2% таких нових клієнтів.

Люди з аутизмом трохи інакше сприймають навколишній світ і їм потрібні певні умови. Після того, як працівники компаній проходять у нас тренінг, вони отримують всі необхідні навички для обслуговування клієнтів з аутизмом. Ми зі свого боку всіляко рекламуємо такі компанії та направляємо до них відвідувачів з аутизмом.

— говорить керівниця програми "Autism Friendly Space" від Асоціації "Child.ua" Ганна Давиденко.

"Як обслуговувати клієнтів з аутизмом?": триває набір на участь в безкоштовному проекті - фото №1

Глобальний звіт про корпоративну соціальну відповідальність (The Nielsen Global Survey of Corporate Social Responsibility and Sustainability) стверджує, що 68% українських покупців повертаються до продавців, які мають соціальні ініціативи. За словами Анни Давиденко, компанії, які почали працювати з клієнтами з аутизмом, отримують схвальні відгуки та підвищили лояльність існуючих клієнтів мінімум на 40%.

Крім того, важливо, що кожен український бізнес зі сфери послуг, який відкриває свої двері для людей з аутизмом, долучається до кращих європейських практик, виходить на вищий рівень обслуговування та допомагає будувати інклюзивну громаду. Тобто сприяє розвитку нашого суспільства, створенню інклюзивних умов — умов, які зручні всім.

— зазначає керівниця програми AFS.

"Як обслуговувати клієнтів з аутизмом?": триває набір на участь в безкоштовному проекті - фото №2

Після проходження безкоштовного тренінгу, який відбудеться у грудні 2020 року та січні 2021 року, стоматологічні клініки та салони краси отримають спеціальне обладнання, сертифікат дружньої до аутизму компанії, статус соціально-відповідального бізнесу, а також розміщення на спеціалізованій інтерактивній карті "Autism Friendly Space".

Карта об’єднує українські заклади, які готові приймати клієнтів з аутизмом. Карта допомагає сім’ям, в яких є люди з аутизмом, знайти якісні послуги в своєму оточенні.

Долучитись до програми можуть стоматології та перукарні з усіх регіонів України, звернувшись за номером +38050 418 2825.

Деталі можна дізнатися за посиланням.

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости