"Ой зацвіли фіалочки": аніматори з Коломиї представили новий мультик про гуцулів (ВІДЕО)

"Ой зацвіли фіалочки": аніматори з Коломиї представили новий мультик про гуцулів (ВІДЕО)

В мережі відбулась зворушлива прем’єра другої серії колоритного анімаційного мультфільму про гуцулів — "Ой зацвіли фіалочки". Деталі — у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

"Ой зацвіли фіалочки" (Violet Blossom) — друга серія анімаційної історії про гуцулів та Гуцульщину від нового проекту з Коломиї Hutsul Planet. Тиждень тому "гуцули" презентували дебютний мультфільм під назвою Фантазія "Аркан" (Arkan Fantasy), який менше, ніж за тиждень, зібрав у YouTube понад 100 тисяч переглядів і чимало захоплених відгуків. 

Аніматори із Hutsul Art Production мають амбітну ціль — намалювати своєрідну історію гуцулів. Анімаційні замальовки на музику Hutsul Planet (із їхнього першого альбому під назвою "Музика Гір") — не просто ілюструють музичні композиції, а через унікальну анімацію розповідають загалу про традиції, звичаї та колорит унікальної гірської етнічної групи українців. 

"Ой зацвіли фіалочки": аніматори з Коломиї представили новий мультик про гуцулів (ВІДЕО) - фото №1

Якщо мультфільм-фантазія "Аркан" розповів історію маленького гуцула, то "Ой зацвіли фіалочки" — яскраве, зворушливе анімаційне відео про дівчинку-гуцулку, яка, виростаючи, вбирає в себе усю силу та традиції рідного краю: допомагає мамі по господарству, пряде, виготовляє ліжники… А ще, ця серія — про прокидання природи, про весну, особливої краси якій додають фіалки, що саме зараз рясно вкривають Карпати.    

Дивіться мульик "Ой зацвіли фіалочки" від Hutsul Planet!

До речі, Фонд Yves Rocher оголосив переможниць премії "Земля Жінок 2021".

Фото: прес-служба Hutsul Planet

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости