В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс: дивіться, як це було (ФОТО)

В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс: дивіться, як це було (ФОТО)

Днями завершився Всеукраїнський конкурс читців, в якому взяли участь 119 дітей з різних куточків України. Як пройшла подія? Дивіться у нашому матеріалі?

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

У непростий час пандемії COVID-19, коли у дітей не так багато можливостей для самовираження і творчої реалізації, команда пізнавально-розважального шоу для дітей "Kid-Світ" запустила Всеукраїнський конкурс читців. За правилами потрібно було записати коротке відео, на якому дитина читає свій улюблений вірш українського автора.

Подія викликала велику зацікавленість серед дітей. Всього в конкурсі взяло участь 119 дітей з різних куточків України — як міст-мільйонників, так і невеликих селищ. Вік учасників варіювався від 3 до 15 років.

В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс: дивіться, як це було (ФОТО) - фото №1

Ми побачили величезний відгук. Дітям зараз не вистачає подібних конкурсів. Ми з командою хотіли активізувати дітей, які знаходяться на дистанційному навчанні. В першу чергу, ми дали їм майданчик для того, щоб проявити себе, відчути командний дух і показати свої таланти. Дітям зараз, як ніколи, потрібна увага.

— говорить Анюта Славська, ведуча і авторка програми "Kid-Світ".

Голосування проходило в соціальних мережах "Kid-Світ". За підсумками конкурсу перше місце посіла Анастасія Грех з Львівської області з віршем Ліни Костенко "Між іншим".

В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс: дивіться, як це було (ФОТО) - фото №2

На другому місці — Мирославка Ляшко із Закарпатської області з віршем Лесі Українки "Як дитиною бувало", а на третьому — Ростислав Степенко з Київської області, який прочитав твір Тараса Шевченка "Думка".

Переможниця конкурсу виграла електронну книгу і пам'ятні подарунки. Срібний і бронзовий призери отримали набір енциклопедій і англомовну літературу.

До того ж всі учасники отримали іменні дипломи та ексклюзивні фірмові пряники. Також голова громадської організації "Славетна Україна" Володимир Зубанов підтримав ініціативу — виділив дітям понад 300 енциклопедій, пазлів і книг з історії України, виданих у рамках загальнонаціонального проекту "Україна: історія великого народу". Книги проекту відзначені численними нагородами на міжнародних книжкових виставках.

В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс: дивіться, як це було (ФОТО) - фото №3
 
В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс: дивіться, як це було (ФОТО) - фото №3

Нагадаємо, пізнавально-розважальне шоу "Kid-Світ" виходить в YouTube і на телеканалі "Київ".

Не пропустіть: аніматори з Коломиї представили новий мультик про гуцулів "Ой зацвіли фіалочки".

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости