"Земля Жінок 2022": розпочато збір анкет для участі в премії Фонду Yves Rocher

"Земля Жінок 2022": розпочато збір анкет для участі в премії Фонду Yves Rocher

Премія "Земля Жінок" — це один з проєктів Фонду Yves Rocher, ціллю якого є підтримка жінок у їх боротьбі за збереження навколишнього середовища. Програма допомагає жінкам-засновницям екопроєктів бути почутими, а також надає грошові дотації на подальший розвиток їх ініціатив.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого істинного захоплення незламною силою Жінок. Саме Жінки та їх невичерпний ентузіазм і віра надихнули його на створення у 2001 році Премії "Земля Жінок".

Цього року Премія відзначає свій ювілей — 20 років із моменту заснування! За цей час у всьому світі понад 500 жінок отримали гранти на розвиток своїх екопроєктів. Традиційно проєкт проводять в 15 країнах (Франція, Україна, Німеччина, Росія, Мексика, Швейцарія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія та інші), проте екоініціативи лауреаток Премії охопили понад 50 країн світу. 

"Земля Жінок 2022": розпочато збір анкет для участі в премії Фонду Yves Rocher - фото №1

В Україні проєкт з’явився у 2010 році. За 12 років Фонд Yves Rocher відзначив 36 проєктів та виплатив їх авторкам гранти загальною сумою понад 120 000 євро.

Як взяти участь у Премії "Земля Жінок 2022"?

 • Детально ознайомтесь із правилами участі у проєкті за посиланням: https://www.yves-rocher.ua/uk/terre_de_femmes;
 • Заповніть та надішліть анкету і детальний опис вашого проєкту до 1 жовтня 2021 включно на електронну адресу [email protected] або поштою за адресою: 01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх, ТОВ "Ів Роше Україна";
 • Після закінчення терміну збору анкет Журі конкурсу обере 3 найкращі екопроєкти, що відповідають критеріям та правилам Премії;
 • Три учасниці-фіналістки отримають гранти на розвиток своїх екопроєктів у розмірі 2 000, 3 000 та 5 000 євро;
 • На лауреатку І-ї Премії "Земля Жінок" в Україні чекає подорож до Парижа на міжнародну церемонію і можливість перемогти в Міжнародному конкурсі та отримати гран-прі у розмірі 10 000 євро.
"Земля Жінок 2022": розпочато збір анкет для участі в премії Фонду Yves Rocher - фото №2

Нагадаємо, що зовсім нещодавно було нагороджено Премією "Земля Жінок" лауреаток 2021-го року. Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями імена переможниць оголошували в онлайн-форматі. Детально ознайомитись з їх проєктами ви можете у наступному відеоролику:

Переможцями Премії "Земля Жінок 2021" в Україні стали:

Марія Пасайлюк — лауреатка премії 1-го ступеня з проєктом "Відтворення рідкісного, їстівного, лікувального гриба Polyporus umbellatus". Проєкт направлений на відтворення червонокнижного виду грибів Polyporus umbellatus на території Косівщини Івано-Франківської області. Завдяки авторській технології вирощування міцелію у лабораторних умовах, використовуючи опале листя, та подальшому винесенню грибниць у природу, планується збільшення кількості локалітетів гриба у природі з 6 до 250. Завдяки цій технології Марії та її однодумцям вже вдалося врятувати інших рідкісний гриб — Квіткохвістник Арчера. Його буде винесено із наступного видання Червоної книги України.

"Земля Жінок 2022": розпочато збір анкет для участі в премії Фонду Yves Rocher - фото №3

Ксенія Костенко — лауреатка премії 2-го ступеня з проєктом "ЗОЛОТО ЗЕМЛІ". Мета проєкту: запобігання знищенню родючих ґрунтів шкідливими відходами від птахофабрик шляхом популяризації, навчання аграріїв унікальній технології переробки відходів на органічне добриво "PlantFeed". Згідно з ідеєю, відходи з птахофабик не скидатимуть на поля, а   відправлятимуть на переробку та виробництво екодобрива "PlantFeed".

"Земля Жінок 2022": розпочато збір анкет для участі в премії Фонду Yves Rocher - фото №4

Дар’я Богданова — лауреатка премії 3-го ступеня з проєктом "Agrohub "Паросток"". Метою проєкту є — підтримка створеного на базі школи агрокомплексу, в якому учнів навчають землеробству, вирощуванню зелені та овочів. Взимку та восени учні споживають у їдальні школи вирощені власноруч рослини. Навесні учні продають саджанці овочів та квітів, розвиваючи свої підприємницькі навички.

"Земля Жінок 2022": розпочато збір анкет для участі в премії Фонду Yves Rocher - фото №5

До складу українського журі 12-ї премії "Земля Жінок" увійшли: 

 • Анна Запталова, генеральна директорка компанії "Ів Роше Україна";
 • Алла Клименко, психологиня, мотиваційна спікерка, засновниця проєкту "Upgrade";
 • Анна Земскова, головна редакторка журналу "Harper’s Bazaar Ukraine";
 • Євгенія Аратовська, кураторка проєкту "Україна без сміття", лауреатка Премії "Земля Жінок" 2016 року;
 • Катерина Світлична, головна редакторка журналу "Караван Историй";
 • Наталія Ємеліна, головна редакторка журналів "Единственная" та "Твой Малыш";
 • Ната Жижченко, лідерка гурту "ONUKA";
 • Олександра Буринська, головна редакторка журналу "Cosmopolitan";
 • Олександр Ладанівський, мандрівник, фотограф та блогер;
 • Соня Забуга, головна редакторка журналу "ELLE Ukraine";
 • Тарас Тополя, лідер гурту "Антитіла", молодіжний посол UNICEF в Україні, амбасадор проєкту "U-report".

Журі оцінювали проєкти за такими критеріями: надійність організації/проєкту, позитивний вплив проєкту на навколишнє середовище, практична користь та соціальна важливість проєкту для місцевих громад та/або України в цілому, якість зв’язку проєкта з місцевими громадами та організаціями, історія досягнень/конкретні результати, обґрунтування бюджету, мотивація та відданість керівника проєкту, оригінальність/інноваційність проекту, перспективи розвитку проєкту.

Детальніше про Премію «Земля Жінок» — за посиланнями:

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися та випробувати свої сили, щоб змінити світ і нашу планету на краще!

Не пропустіть: фонд Yves Rocher висадив 100 мільйонів дерев у світі.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости