Британський музикант Stephen Ridley вперше зіграє в Україні

Британський музикант Stephen Ridley вперше зіграє в Україні

23 вересня 2021 року в Києві дасть концерт молодий британський музикант Стівен Рідлі. Більше деталей — дізнайтеся в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Стівен — автор музики й текстів, віртуозний піаніст та чуттєвий вокаліст, який швидко набирає популярність в онлайні, пачками отримує схвальні відгуки музичних критиків й збирає тисячні зали по всьому світу. 

Ось що говорив про Рідлі британский боксер Danny Williams в London Lifestyle Magazine:

Британський музикант Stephen Ridley вперше зіграє в Україні - фото №1

Багато артистів відмовляються від мрії про велику сцену й  повертаються до звичайного життя,  часто втрачаючи багаторічну практику, але обираючи стабільність. Стівен Рідлі зробив навпаки: відмовився від багатообіцяючої кар’єри в інвестиційному банкінгу, щоб реалізувати  свою мрію стати успішним артистом. Я бачив виступи Стівена кілька разів, і мене захоплює, як він відчуває пісні. Незалежно від того, виконує  він кавер чи власний трек, ви відчуваєте його в самій основі композиції, його живу емоцію,  експресивно виражену кожною нотою та словом.

Стівен Рідлі: Привіт Україно!  Я дуже щасливий, що нарешті можу приїхати до вас з концертами, які мали відбутися ще рік тому!  Чекаю з нетерпінням нашої зустрічі! Буду цілувати сцену і грати найкращу музику! Хочу всіх вас бачити на концертах! Це будуть особливі вечори, з прекрасною музикою, неймовірними історіями — відсвяткуємо життя разом. Купуйте квитки, приходьте на концерти у Львові та Києві! Я дуже чекаю на зустріч!

Кілька фактів про Стівена Рідлі:

  • має бездоганну зовнішність й манери британського денді
  • напряму спілкується з фанами в соціальних мережах
  • часто грає вуличні концерти
  • на концертах виконує як власні пісні, так і кавера світових хітів, які в його виконанні отримують нове прочитання
  • восени планує презентувати дебютний альбом

Список фанів Стівена Рідлі поповнюється з першого перегляду його лайвів. Можете перевірити:

Stephen Ridley — I PUT A SPELL ON YOU

Stephen Ridley — Rihanna — We Found Love Cover

Концерт  талановитого Стівена Рідлі відбудеться в Києві в Міжнародному центрі культури та мистецтв 23 вересня. За два дні до київського шоу, 21 вересня, Стівен запланував концерт у Львівській Опері. Слухати артиста комфортніше в "сидячій" залі,  тому організатори події обрали найкращі для цього формату  локації в Києві та Львові. Прийти на концерт можна всією родиною, музика Рідлі рекомендована кожному. 

Британський музикант Stephen Ridley вперше зіграє в Україні - фото №2

Важливо: під час концерту організатор події гарантує дотриматися всіх офіційних правил та норм безпеки, щодо проведення концертів в Україні цієї осені.

Читать также"Девушкам из высшего общества" пора в Osocor Residence: в сентябре Валерий Меладзе отыграет грандиозный концерт в Киеве

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости