Не пропустіть: громадська ініціатива "Києве, мий" планує прибирання Йорданського озера на Оболоні

Не пропустіть: громадська ініціатива "Києве, мий" планує прибирання Йорданського озера на Оболоні

Громадська ініціатива "Києве, мий", яка нещодавно відмивала бруківу на Софійській площі, планує провести акцію прибирання берегів Йорданського озера, що знаходиться на Оболоні. Більше про це — у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Цієї суботи, 21 серпня, громадська організація "Києве, мий" планує разом з волонтерами провести акцію прибирання біля Йорданського озера, що на Оболоні. Команда зазначає, що там дуже багато сміття.

З 11:00 організатори акції разом з допомогою волонтерів та місцевих мешканців планують прибрати територію біля Йорданського озера, а також відсортувати зібране скло для перероблення. 

 

Якщо ти небайдужий до краси Києва, бажаєш активно провести час на свіжому повітрі, знайти нових друзів, переходь за посиланням та приєднуйся до акції, як волонтер.

Якщо ж ти хочеш підтримати ініціативу "Києве, мий", проте в тебе немає часу — можна зробити внесок, переказавши зручну для себе суму. Отримані кошти команда витрачає на закупівлю інвентарю, бензину для мийок, перевезення всього необхідного до місця проведення акцій та інші технічні витрати. Кілька годин волонтерства, як і невеликі внески, допоможуть зробити Київ трішки чистішим.

  • Що? Акція прибирання берегів Йорданського озера;
  • Де? Оболонський проспект, 2Б, поруч з 219 школою;
  • Коли? 21 серпня, об 11:00.

Впізнати команду організаторів можна буде за яскравими жилетами з логотипом організації "Києве, мий".

 
 

Також команда "Києве, мий" зібрала найулюбленіші колажі до/після з травня 2020 року по сьогодні, відповіла на найчастіші запитання й розказала більше про себе. Подивитись та почитати все можна за посиланням.

Не пропустіть: Тіна Кароль представила україномовний альбом "Молода кров" до 30-річчя Незалежності України.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости