До 30-річчя Незалежності України: Тіна Кароль представила україномовний альбом "Молода кров" (ВІДЕО)

До 30-річчя Незалежності України: Тіна Кароль представила україномовний альбом "Молода кров" (ВІДЕО)

Сьогодні, 20 серпня, вийшов україномовний альбом дуетів Тіни Кароль "Молода кров", приурочений до 30-річчя Дня Незалежності України. Свій проект співачка презентувала разом з міністром культури Олександром Ткаченко. Детальніше — у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Українська артистка Тіна Кароль презентувала україномовний альбом "Молода кров", в якому заспівала дуетні пісні з такими артистами, як — Wellboy, LATEXFAUNA, Alina Pash, САМНАСАМ, Ivan Navi, NIKITA LOMAKIN та гуртом KAZKA.  

Місія цих колаборацій в тому, щоб поповнити каталог української музики сучасними піснями, а також відкрити для широкої аудиторії нові імена.

Тіна Кароль разом з мінстром культури представила довгоочікуваний україномовний альбом "Молода кров" (ВІДЕО) - фото №1

Я надзвичайно зворушена представити альбом "Молода кров" та виконавців нової формації. Тим самим я хочу привітати Україну з Днем народження, з 30-ти річчям! Аби ви знали, що все в майбутньому залежить від нас самих: наскільки ми будемо об’єднанні в своїй ідеї, в своїй самоідентифікації. Мені дуже приємно, що саме в цьому альбомі, в цих піснях, звучать ті голоси, які будуть звучати у майбутнєму,

— говорить Тіна Кароль.

 

Співачка додає, що новий проект "Молода кров" лише початок:

Я вірю, що буде "Молода кров 2", і "Молода кров 3". На сьогодні — це наш маленький старт і маленькі амбіційні плани. Ми всі згадуємо у День незалежності муниле, сьогодення, а хочеться вже зараз писати майбутню історію. Робити це разом, підтримуючи один одного.

Зранку співачка представла альбом на телебаченні в прямому ефірі каналу 1+1 разом з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченко.

Музика завжди була з нами: у складні і піднесені часи Незалежності України. Проект Тіни Кароль "Молода кров" — сміливе об’єднання серед пісень, у якому точно є такі, що увійдуть в історію. Радий, що ми презентуємо таку свіжу та потужну колаборацію напередодні 30-ї річниці Незалежності. Вдячний Тіні за ідею та реалізацію цього вагомого кроку, який робить молодих і сучасних артистів помітними для всієї країни,

— сказав Міністр про альбом дуетів "Молода кров".

Міністр також назвав свій ТОП-3 з альбому Тіни Кароль "Молода кров". Так, улюбленими треками Ткаченка стали дуети Тіни з Wellboy, LATEXFAUNA і Alina Pash. Окремо він відзначив пісню "Зірочка" з групою KAZKA.

Тіна Кароль разом з мінстром культури представила довгоочікуваний україномовний альбом "Молода кров" (ВІДЕО) - фото №2

Тіна Кароль здатна опікати любов’ю молодих артистів і всю Україну,

— додав Міністр культури Ткаченко в прямому єфірі.

Усі артисти проекту "Молода кров" доєдналися до прямого ефіру дистанційно. Кожен з них говорив про те, що для нього особисто означає цей проект та про важливість підтримки один одного на тлі музики. 

Відначимо, що сьогодні опівночі альбом вже з’явився на усіх стрімінгових платворфмах і одразу почав збирати позитивні відгуки шанувальників. Послухати пісні можна й на Ютуб-каналах артистів з ким Тіна Кароль заспівала дуети в альбомі "Молода кров".

Не пропустіть: KHAYAT презентував символічну пісню "Гімн землі" до 30-річчя Незалежності України.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости