Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроєкт про циклічність історії України

Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроєкт про циклічність історії України

Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроєкт, присвячений головним досягненням, подіям та важливим відкриттям незалежної України в історичній ретроспективі. Адже обличчя держави — це насамперед люди, народ та їхні наукові досягнення, здобутки в політиці, спорті, мистецтві.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Історія циклічна. Вона повна секретів, але й багата незмінними та фундаментальними константами. Якщо колись винайдення гігієни рук врятувало мільйони життів — то сьогодні людство модифікує ген, що дозволяє поколінням народжуватися здоровими. Історія — найкраща вчителька, а хто володіє мистецтвом розпізнавати закони її циклічності — той озброєний на всі випадки життя і може по праву називатися дипломатом, стратегом, розуміти психологію народів.

Інститут когнітивного моделювання зібрав 30 найвизначніших подій за роки існування України як окремої держави, а також аналоги з минулого. На офіційному сайті проєкту ви знайдете досягнення України та українців у сфері політики, спорту, мистецтва, медицини, науки, технологій і не тільки. 

 

Винайдення рідкого скальпеля та фазаграфа, кінескопа й променів, що лягли в основу сучасного "рентгена", проєктування трамвая та першого вертольота, політ у космос, найсильніші люди планети та її безпрограшні спортсмени, козаки й кобзарі, мирні революціонери, народні майстрині, відомі на весь світ, перший комп’ютер у континентальній Європі та багато іншого — це все стало можливим завдяки українцям.

Беззаперечним є факт геніальності, свободолюбивості та самобутності нашого народу, представники якого кожного дня — за мікроскопом лабораторій, у камуфляжі, зі скальпелем чи з указкою в руках доводять, що "українському роду нема переводу".

Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроєкт про циклічність історії України - фото №1

На сайті проєкту ми не тільки розповіли про 30 визначних здобутків українців за 30 років незалежності, але і довели, що історія циклічна. Саме розуміння циклічних закономірностей, націленість на прогрес та повага до минувшини вчать нас, як поводитися в майбутньому. Сподіваємося, що наша країна буде тільки примножувати свої здобутки, а ми щороку зможемо поповнювати вже зібрану Інститутом національну скарбницю перемог,

— говорить засновник ІКМ Дмитро Царенко.

30 років незалежності пролетіли як мить та збагатили нашу історію чималою кількістю нових феноменів. Якщо ж трохи уповільнитися та проаналізувати, побачимо, що події попередніх століть стали не лише бустером історичних процесів — відлуння віків є поводирем сучасності. Саме ця гіпотеза лягла в основу проєкту.  

Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроєкт про циклічність історії України - фото №2

Довідка:

Інститут когнітивного моделювання — науково-дослідницька компанія, яка займається соціальними технологіями та працює у сфері соціальних комунікацій.  Експерти ІКМ надають консультації щодо стратегічного формування іміджу, публічного позиціонування та цифрових технологій.

Також Інститут здійснює соціологічні дослідження, займається дослідженнями у сфері соціальної психології, розробляє освітньо-психотерапевтичні продукти з корпоративної психології, проводить сеанси індивідуальної терапії та організовує проведення авторських лекцій.

Не пропустіть: громадська ініціатива "Києве, мий" планує прибирання Йорданського озера на Оболоні.

Фото: пресс-служба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости