Космічний Всесвіт: у Києві з’явився мурал на 140-метровій висоті

Космічний Всесвіт: у Києві з’явився мурал на 140-метровій висоті

15 вересня на даху ТРЦ Gulliver відкрили незвичний мурал "Космічний Всесвіт". Новий  арт-об’єкт країни розташувався на висоті 140 метрів. Це наразі максимально високо розташований мурал, який ввійшов до "Рекордів України". Більше подробицей розповідаємо в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Витвір мистецтва на 140-метровій висоті — робота художника-мураліста Віталія Gide1 та  @Lena_noyna. Створення графіті тривало близько 2 тижнів, за цей час було використано більше 150 балонів фарби.

Космічний Всесвіт: у Києві з’явився мурал на 140-метровій висоті

Мурал став подарунком Gulliver до дня народження. Ідея роботи в тому, що восени Gulliver починає старт космічних презентацій та масштабного шоу до святкування своєї восьмої річниці. 8 — цифра космічна, а на даху людина має унікальну можливість бути ближче до зірок, планет і, можливо, навіть інших форм життя. Дехто стверджує що бачив НЛО, а дехто — що його не існує. Так само і з муралом.  

— ділиться ідеєю PR директорка БФК Gulliver Тетяна Атаджанова.

Космічний Всесвіт: у Києві з’явився мурал на 140-метровій висоті

Віталій Gide1 прокоментував свою роботу так:

Я почав малювати графіті з 2007 року. За цей період випробував різні стилі та техніки малювання, але виявилося, що найбільше до душі залишається робота з балончиком фарби на великих об'єктах. Кожен новий проєкт вважаю визначним для себе, але цей був особливим, адже малювати довелося на даху 34-го поверху, та ще й космос, розуміючи, що мало хто з людей зараз ближче до нього, ніж я. Неперевершений краєвид додавав нам чудового настрою упродовж усього створення муралу, навіть не зважаючи на аномальну спеку, коли працювати можливо було тільки після обіду.

Космічний Всесвіт: у Києві з’явився мурал на 140-метровій висоті

Навесні художники-муралісти стали рекодсменами України зі створення найдовшого історичного муралу, а тепер встановили новий офіційний рекорд. Так як арт-об’єкт намальований на висоті 140 метрів експерт по рекордам України Віталій Зорін зафіксував та надав документ який засвідчує, що мурал намальований на найвищій висоті в Україні. Мурал під назвою "Космічний Всесвіт" має довжину 16,67 метри та висоту 8,43 метри.

Побачити та сфотографуватися біля муралу можна на оглядовому майданчику Gulliver. Нагадаємо, що благодійні екскурсії на висоті проходять завдяки спільному проєкту "Інтересний Київ", Gulliver та БФ "Таблеточки".

Читайте також: Понад 1000 нових панорам і декілька десятків турів: нові ініціативи проєкту "Цифрове перетворення Черкащини"

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости