"KINNOVATION": у Дніпрі відбудеться міжнародний кінофестиваль інноваційного кіно

"KINNOVATION": у Дніпрі відбудеться міжнародний кінофестиваль інноваційного кіно

8, 9, 10 жовтня у Дніпрі відбудеться перший у Європі міжнародний фестиваль інноваційного кіно "KINNOVATION". Детальніше про подію — у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

3D кіно з’явилось не у двохтисячних, і не дев’яностих… Перший фільм, знятий за анагліфним методом, був продемонстрований у 1915 році. А першим попередником віртуальної реальності став стереоскоп, запатентований Чарльзом Вінстоном у 1837.

Вшановуючи столітні традиції кінематографа, KINNOVATION відкриває для глядача найцікавіші сучасні кіноформи.

У програмі 3-денного кіноівенту — покази і майстер-класи від спеціалістів з України та США, пітчинг кіностартапів, цікаві зустрічі та дискусії.

"KINNOVATION": у Дніпрі відбудеться міжнародний кінофестиваль інноваційного кіно - фото №1

На великому екрані будуть продемонстровані найкращі фільми, відзняті на смартфон, кінокартини зі спецефектами та 3D-кіно останніх років. А у VR-зоні фестивалю глядачі зможуть насолодитись фільмами 360 градусів з України, Бельгії, Франції та Німеччини. 

На фестиваль було подано більше 1000 конкурсних робіт з понад 80 країн світу. До фінальної програми увійшли кінокартини з України, Німеччини, Бельгії, Франції, Польщі, Канади, Філіппін, Великобританії, Іспанії, Нової Зеландії, США та інших країн,

— відмічає директор фестивалю Ілля Свідлер.

На пітчингу фестивалю будуть представлені: французька платформа для укладення медійних контрактів у блокчейні Blockframes; американський онлайн-кінотеатр Cinenso; інноваційний звуковий сервіс Cinewav; додаток Greta, який дозволяє людям із вадами зору та слуху переглядати кіно без обмежень; а також український стартап — перший в Україні міжнародний фестиваль повнокупольних фільмів DIFFNA.

До журі фестивалю увійшли кіномитці, представники шоу-бізнесу та представники кіно та медійних компаній із США, України, Великобританії та Франції. 

"KINNOVATION": у Дніпрі відбудеться міжнародний кінофестиваль інноваційного кіно - фото №2

Участь безкоштовна. Кількість квитків обмежена. Детальна інформація про фестиваль та реєстрація за посиланням — https://kinnovation.org/ 

Не пропустіть: у Києві з’явилася найбільша 3D-інсталяція у Європі.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости