Благодійний проект "Подаруй радість"

Благодійний проект "Подаруй радість"

Французька компанія Djeco більше 50 років спеціалізується на виробництві розвиваючих іграшок і наборів для творчості. Bontoy спільно з ТМ Djeco оголосили благодійний проект "Подаруй радість" на честь 75-річчя казки "Маленький принц".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

3 1 червня по 30 серпня 2018 року компанії проводять благодійну акцію: 5% від продажу товарів ТМ Djeco перерахуються на покупку обладнання та оснащення спортивно-ігрового майданчика в "Маріупольський дитячий будинок змішаного типу "Центр опіки" для дітей дошкільного і шкільного віку Маріупольської міської ради Донецької області".

Мета проекту — донести основні ідеї твору "Маленький принц" про найцінніше: добро, любов, чуйність та турботу. За допомогою акції, кожна сім'я може подарувати частинку радості дітям, які цього дуже потребують.

Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає.  

— це послання усім дорослим, згадати про своє дитинство.

Беручи участь в акції, кожна людина спільно з ТМ Djeco зможе подарувати малюкам прості дитячі радощі — можливість грати на сучасному ігровому майданчику.

Діяльність ТМ Djeco та компанії Bontoy завжди спрямована на дитину. Нам важливо, щоб кожен малюк виріс особистістю і мав можливість для кращого розвитку. Діти мають право залишатися дітьми, отримувати найкраще в будь-якій ситуації. Кожна добра справа допомагає малюкам радіти життю та частіше посміхатися.

Акція проходить в мережах дитячих магазинів: Будинок Іграшок, Міккі, Антошка, Мауглі, Планет Тойс.

Детальніше ознайомитися з асортиментом товарів Djeco можна на офіційному сайті.

На правах реклами

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости