"Леся Українка. Узлісся": вийшов перший тизер байопіка про легендарну дочку українського народу (ВІДЕО)

"Леся Українка. Узлісся": вийшов перший тизер байопіка про легендарну дочку українського народу (ВІДЕО)

До дня народження Лесі Українки 25 лютого команда фільму про відому поетесу презентує перший тизер майбутнього байопіка під робочою назвою "Леся Українка. Узлісся".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

У сюжеті тизеру відображено один з найдраматичніших проміжків у долі поетеси — це час, який вона провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя. Леся Українка самовіддано піклувалась про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді, однієї жахливої ночі, вона написала одну з своїх відомих поем "Одержима". У тизері байопіку Леся опиняється у найтрагічніший момент свого життя, але вона знаходить в собі сили, щоб перетворити горе і біль втрати на глибинну та дуже проникливу творчість.

Багато дослідників кажуть, що саме ці події стали переломним моментом у її житті, який дав Лесі, як митцю, новий поштовх, після котрого її поезія стала більш зрілою, глибокою, драматичною та принесла їй світове визнання.

Леся Українка Узлісся тизер

Леся Українка Узлісся тизер фильма

Ось що з цього приводу говорять продюсери фільму:

 
Юлія Сінькевич та Марія Москаленкопродюсери фільму

У майбутньому фільмі, як і у тизері, ми хочемо показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки. Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури. Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі.

Роль Лесі Українки в тизері виконала молода українська акторка Дар’я Полуніна, яка зіграє відому поетесу й у стрічці. Режисер байопику Нана Джанелідзе розповіла, що їй з Дашею дуже легко працювалось:

тизер байопика про лесю украинку

Дар’я дуже неординарна акторка, на яку чекає велике майбутнє. З першого погляду я зрозуміла, що вона відмінно впорається з роллю Лесі Українки. Насправді, для всієї команди зйомки тизера стали своєрідним випробуванням: ми мали зрозуміти, наскільки точно ми можемо відтворити той образ Лесі, котрий лежить в основі сценарію та ідеї нашого фільму, наскільки нам комфортно працювати усім разом. На мою думку, все вдалося якнайкраще. 

Зйомки тизеру проходили у Києві: у Голосіївському парку та у декораціях однієї із фотостудій. Сценарій та концепція тизеру розроблені Наною Джанелідзе. Ідея реалізована продакшен компаніями JS Films та FX Films.

Команда, що працювала над створенням тізеру:

  • Продюсери: Юлія Сінькевич та Марія Москаленко
  • Оператор: Михайло Марков
  • Художник по костюмах: Антоніна Белінська, Галіна Соколовська
  • Художник-постановник: Юрій Ларіонов

Нагадаємо, зйомки байопика про Лесю Українку було підтримано Українським культурним фондом. Також пропонуємо оцінити перший тизер байопика про Лесю Українку. 

Смотреть онлайн видео Тизер байопика про Лесю Українку

видео315640https://www.youtube.com/embed/Nr_APz0P9ZI2019-02-26T09:52:43+02:00https://www.youtube.com/watch?v=Nr_APz0P9ZI&feature=youtu.beT0H6M0S

Також нагадаємо, що в Україну їдуть KADEBOSTANY.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости