На Одеському кінофестивалі пройде майстер-клас про секрети успіху серіалу "Чорнобиль"

На Одеському кінофестивалі пройде майстер-клас про секрети успіху серіалу "Чорнобиль"

З 12 по 20 липня відбудеться 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Грандіозна подія, генеральним медіа спонсором якої виступив канал "Україна", здивує не тільки кінопоказами, а й різноманітними подіями. Однією з таких стане майстер-клас сценариста та шоуранера Майкла Бейзера. Більш детально про подію читайте в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Раніше ми писали, що Влад Троїцький презентує перфоманс на міжнародному Одеському кінофестивалі. Тепер стало відомо, що 16 липня на головній кіноподії відбудеться сценарний майстер-клас Майкла Бейзера.

В рамках секції "Майстер-класи та творчі зустрічі" ОМКФ за підтримки KMW та Ванкуверської кіношколи фестивалю сценарист розповість, чим відрізняється жанр міні-серіалу від фільму чи серіалу та як правильно розставити акценти в сценарії кожного епізоду.

Одеський міжнародний кінофестиваль

Майстер-клас буде присвячений сценарію міні-серіалів на прикладі феноменально успішного проекту HBO "Чорнобиль", який був визнаний найретинговішим серіалом в історії за версією авторитетного порталу IMDb.

Крім того, Бейзер обрав цей проект, тому що він щільно пов’язаний з Україною. До його створення також долучилися дві українські компанії — студія Postmodern (FILM.UA Group) та продакшн Radioaktive Film. 

Трейлер серіалу "Чорнобиль"

Серіал "Чорнобиль"315640https://www.youtube.com/embed/_bXwI5dhXRk2019-07-08T19:45:09+02:00http://hochu.uaT0H2M15S

Вражаюча реалістичність та історична достовірність — безумовно, важливі складові успіху проекту. Ще однією складовою популярності картини стали справжні, живі герої, яким співчуваєш, яких відчуваєш і чиї образи засновано на реальних учасниках подій. Про всі ці аспекти та секрети професії Майкл розповість на своєму майстер-класі "Чорнобиль": Створення персонажів, що оповідають важливі історії".

Сериал "Чернобыль"

Ось як коментує подію сам шоуранер:

Ваші герої мають стати людьми, до яких глядачеві не байдуже. Ви маєте створити емпатичних персонажів. Вам потрібно бути маніпулятором, – маніпулювати аудиторією так, аби вона переймалася за когось, кого не існує. Безумовно, потрібен рушійний конфлікт, – без нього історії не буде взагалі. Проте важливо пам’ятати, що будь-який серіал в першу чергу побудовано на людських стосунках.

Квитки на майстер-клас можна знайти за посиланням. Більше подробиць з цієї теми шукайте в нашому розділі "Стиль життя". 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости