Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня: у світі нічого не зміниться, поки зайві борються проти зайвих, а обрані проти обраних

Гороскоп на неделю
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня на сайті HOCHU.ua каже, що з 2 по 7 серпня — спадний Місяць. 8 серпня — Молодик. Цей тиждень ідеально підходить для того, щоб виправити недоліки і навіть великі помилки, які ви зробили за останній період часу.

У неділю 8 серпня — Молодик, а це означає, що зараз просто необхідно закрити всі старі борги — якщо у вас залишилися незавершеними будь-які справи, саме час зараз цим зайнятися. Може, хтось і має право відкладати все на потім, але для більшої певності не варто ризикувати — працювати треба не відкладаючи справ у довгий ящик.

Пам'ятайте про помилки, які ви допускали в минулому, тільки так ви їх не повторите і досягнете поставленої мети. Рішення, прийняті вами, повинні бути своєчасними і бити точно "в яблучко". Зараз такий час, коли другого шансу у нас може і не бути, пам'ятайте про це завжди. Ну і, звичайно, не забувайте про любов — як би не складалися обставини, саме це почуття допоможе нам в реалізації всіх наших планів.

Related video

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що в грошових, так і в будь-яких інших справах, все в цей час буде залежати від випадку, який насправді не так вже й випадковий. Успішною в матеріальному плані може бути творча діяльність, консультування, надання послуг населенню. Саме час проявити свій потенціал.

Любовний гороскоп на тиждень для Овнів каже, що в цей час вас чекають романтичні та дружні знайомства. Яскравою зовнішністю і привітною посмішкою ви будете привертати увагу представників протилежної статі.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Тельців:

Зодіак для Тельців на тиждень з 2 по 8 серпня попереджає, що цей період підходить ідеально для самоаналізу. Не намагайтеся проявляти надмірну соціальну активність. Завзяті курці знайдуть в собі мотивацію, щоб позбутися від шкідливих звичок.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що у вашій сім'ї пануватиме святкова атмосфера через якусь приємну подію: день народження або сімейне свято з нагоди приїзду в гості далекого родича. Всі сімейні клопоти зовсім не втомлять вас, а принесуть тільки радість.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 2 по 8 серпня попереджають, що в першій половині тижня у вас може бути вразлива мочевиводітельной система, можливі проблеми з нирками, інфекційні захворювання. Не зашкодять заходи профілактики в цьому напрямку, відповідна дієта. Не зловживайте солодким і борошняним.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що вам потрібно покластися на свій досвід. Колись в житті ви вже проходили той етап, який насувається на вас зараз. Будьте спокійними та відвертими, тоді все само стане на свої місця.

гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 2 по 8 серпня попереджає: якщо вирішите звільнитися, то ретельно все обміркуйте, чи є у вас "подушка безпеки". На цьому тижні кардинальні зміни можуть торкнутися не тільки роботи, але і особистих відносин. Не переживайте: якщо якимось планам не судилося збутися, то саме час подумати над їх корегуванням.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що ви будете надзвичайно сексуальними і привабливими. Представників протилежної статі буде тягнути до вас магнітом. Нові знайомства будуть, скоріше, орієнтовані на інтимну близькість, ніж на серйозні відносини.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що в цей час будете схильні провокувати ворожнечу в інших людях. Упертість і непоступливість здатні привести до поганих відносин з родичами. Прислухайтеся до людей вищого статусу, або хоча б робіть вигляд, що прислухаєтеся.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що оптимізм — це добре, але ще краще — підняти п'яту точку і перейти від теорії до практики. Можете продовжувати жити мріями, але варто докласти більше зусиль, щоб перетворити їх в реальність. Якщо присвятіть кохану людину в свої плани, то є ймовірність швидше досягти бажаного.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що багатьом представникам знаку доведеться грунтовно попрацювати. Якщо ви не підете у відпустку, то цей тиждень серпня принесе вам багато роботи і пов'язаного з нею клопоту. Хочете багато отримувати, але нічого не робити — багато ваших колег уже це зрозуміли, тому не дивуйтеся, побачивши, як змінюється їх ставлення до вас.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що друга половина тижня прекрасно підходить для зміцнення сімейних відносин. Не звертайте увагу на дрібні проколи ваших рідних, тому що ніхто не застрахований від помилок. Будьте ввічливими і великодушними.

гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 2 по 8 серпня рекомендує вам частіше бувати на публіці. Відвідайте розважальні захід або спробуйте себе в сценічній діяльності, вам це може принести колосальне задоволення. Не займайтеся самокопанням, від цього вам не стане легше.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів попереджає, що будь-якому терпінню може прийти кінець. Кохана людина заслуговує на те, щоб отримувати від вас більше уваги, ніж ви даєте. Довіряйте своєму чуттю і не робіть того, що призведе до кризи у відносинах.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що в цей час вам доведеться витрачати багато сил, але вони будуть досить легко відновлюватися. Не варто зловживати своєю здатністю до самовідновлення, резерви будь-якого організму не безмежні. Вкрай небезпечно і не бажано вирушати в далекі країни, поїздка може піти не за планом.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що вам пора подбати не тільки про побут, а й про особисте життя. Є людина, яка дорожить вами, а ви сприймаєте її як друга. Пора переглянути своє ставлення до людей, тому що ризикуєте втратити справжнє щастя і кохання всього життя.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що цей творчий тиждень не дуже сприяє матеріальним інтересам і виконанню нудної рутинної роботи навіть за великі гроші. Особливо важко буде в першій половині тижня, коли гроші просто не захочуть йти до тих, хто не любить свою роботу. Не впадайте у відчай і розслабтеся, приділіть час своєму тілу: більше ходіть пішки, бігайте, плавайте.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень радить представникам знаку бути хитрішим у відносинах. Якщо вам потрібна допомога від ледачого партнера, не обов'язково псувати нерви і зривати зв'язки від крику, щоб домогтися свого. Можна за допомогою хитрості і таланту попросити так, щоб вам не відмовили.

гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що починається непоганий час для побудови кар'єри, зміни місця роботи, підвищення професійної майстерності. У першій половині тижня доходи будуть залежати від вашої працьовитості і професіоналізму, знання всіх тонкощів роботи.

Любовний гороскоп для Козерогів наділю з 2 по 8 серпня говорить, що зараз проблем у відносинах виникати не повинно. Ваш партнер буде невпинно працювати для того, щоб забезпечити вашій сім'ї гідне майбутнє. Бездітним представникам знаку потрібно серйозно задуматися про потомство, можливо, дізнаєтеся приємну новину про поповнення в родині.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що зараз відповідний час для організації спільної діяльності, налагодження партнерських зв'язків як в бізнесі, так і в будь-який інший діяльності. Продуктивною в грошовому плані може бути в основному групова або парна робота, співробітництво, співавторство. Відмовтеся від пропозицій, в яких співрозмовник не може чітко сформулювати, у чому ваша вигода.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень з 2 по 8 серпня радить бути більш активними. У ці дні ви можете познайомитися з людиною, яка багато чому навчить вас. Завдяки їй, ви зможете інакше розкритися як особистість, зробити правильні висновки для створення або зміцнення романтичних відносин.

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 2 по 8 серпня говорить, що в цей час вас чекає складний в матеріальному плані тиждень, що вимагає від вас великих зусиль, енергійних дій, але при цьому багато що залежить зовсім не від вас. Доведеться частіше рахувати чужі гроші, ніж свої. Не турбуйтеся, прийде удача і до вас, причому абсолютно несподівано і в тому питанні, про яке ви вже і мріяти перестали.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб попереджає, що представники знаку, які давно в парі, можуть перейти на новий рівень відносин: почати жити разом, зробити пропозицію, вступити в шлюб. Спілкування з дітьми або молодшими родичами може принести справжню радість і розкрити ваші педагогічні таланти.

Также не пропустите:  гороскоп на август 2021 года