"Мій перший допис після довгої паузи": Елена Зеленская рассказала о том, как переболела коронавирусом

"Мій перший допис після довгої паузи": Елена Зеленская рассказала о том, как переболела коронавирусом

Сегодня, 21 августа, супруга президента Елена Зеленская сделала первую публикацию в социальных сетях с момента выздоровления. Полный текст обращения Первой леди уже в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

В начале июля мы сообщили о том, что Елена Зеленская вылечилась от коронавируса.

Несколько часов назад жена Владимира Зеленского после долгой паузы, связанной с COVID-19, впервые обратилась к людям в своих социальных сетях. Она рассказала о первых днях болезни, своем нынешнем состоянии и о важности соблюдения карантина.

Также Первая леди поделилась, как перенес болезнь ее семилетний сын Кирилл, и добавила, что такая пауза была ей действительно необходима.

Елена Зеленская в маске фото 2020
Елена Зеленская
Елена Зеленская
Первая леди
 

Мій перший допис після довгої паузи. Паузи, пов'язаної із захворюванням на COVID-19. Та про що б він не був, здогадуюся, що є питання, яке цікавить вас найбільше: як це – перенести коронавірусну хворобу? Спробую відповісти.

Тому, хто досі не вірить, що я хворіла, і вважає мою хворобу дивним піаром… вам, на жаль, буде нецікаво

Звістка про хворобу стала для мене повною несподіванкою. Не було жодних симптомів. Просто черговий тест виявився позитивним. Президентові й найближчому колу людей, з якими він перебуває в постійному контакті, роблять цей тест щотижня. Зараз мені та моєму синові це вже не потрібно, тому що ми перехворіли й маємо антитіла до вірусу. Допоки вони в достатній кількості, на думку лікарів, знову захворіти неможливо. Але навіть це не аксіома. Тому що вірус взагалі нетиповий і поки невідомо, як він проявлятиме себе надалі.

Одразу передбачаю наступне запитання: дитина також хворіла? Так. Коли я була «на піку» хвороби (мала три найнеприємніші дні, коли почувалася справді погано – страшенно боліла голова, додавався сильний нескінченний кашель), ми дізналися, що мій семирічний Кирилл також має позитивний результат тесту. Не можу сказати, що для мене це стало несподіванкою. Авжеж, я розуміла, що хтось із родини теж може заразитися. На щастя, син легко переніс хворобу, було тільки незначне підвищення температури. Відтоді ми були в лікарні разом, удвох нам було веселіше

Чи було мені страшно, коли я дізналася, що захворіла? За себе – ні, більше турбувалася за близьких. І сильно переживала за здоров'я людей, з якими контактувала напередодні. Одразу всіх попередила про свій діагноз і дуже раділа, що ніхто з них не захворів.

На жаль, особливість цього вірусу в тому, що спочатку людина може не відчувати жодних симптомів, а вже за два-три дні – пневмонія. Зі мною було саме так. Два дні я насолоджувалася переглядом фільмів і читанням книжок у порожній квартирі на самоізоляції, а потім – висока температура (десь 39,6), комп’ютерна томографія, яка й показала двостороннє запалення легень. Того ж дня я вже була в лікарні. Почалися нескінченні крапельниці, пігулки, налякані очі людей навколо. Загалом моє лікування тривало два тижні. А ще тиждень я залишалася в лікарні з сином, який все ще був «позитивним».

Я поборола хворобу та маю антитіла до вірусу, але продовжую носити маску в публічних місцях. Так, можливо, у цьому вже немає потреби… Але в нашому суспільстві зараз діють особливі правила й нові норми етики. І я надягаю маску з поваги до оточуючих. Тому що так правильно.

Взагалі все добре, що добре закінчується. Хвороба й відновлення після неї тривали понад місяць, але мені, мабуть, була необхідна ця несподівана пауза. Щоб трошки зупинитися й без метушні оцінити, що сталося за цей неймовірний рік.

Хочу дуже сильно подякувати моїм любим лікарям і дівчатам-медсестрам! Завдяки вам я весь час була спокійною і впевненою, що все буде добре.

Мене страшенно підтримали всі, хто бажав одужання. Дякую!

Зараз моя черга побажати швидкого одужання всім, хто хворіє! І це щиро. Тому що я вже пройшла через це...

І наостанок. Будь ласка, бережіть себе! Не недооцінюйте цю хворобу! Я на власному прикладі відчула, який підступний цей вірус. Я – здорова людина, але все одно було нелегко. А скільки людей не витримали натиску інфекції…

Я досі не можу зрозуміти, яка кнопка ліфта чи дверна ручка «подарували» мені вірус, досі почуваюся винною перед близькими, які страшенно за мене переживали. Тому благаю – не розслабляйтеся передчасно! Навіть якщо ви впевнені в силах свого організму, поруч є люди, які, на жаль, можуть не впоратися.

Дбаючи про себе, ви дбаєте про всіх!

Знаю, що ми – сильні й розумні!
Тому обов’язково навчимося правильно жити в нових обставинах!

 
Елена Зеленская фото 2020

Напомним, 12 июня стало известно, что Елена Зеленская получила положительный результат теста на COVID-19. О диагнозе и самочувствии супруга президента рассказала на своей Инстаграм-странице. Через неделю Первую леди доставили в одну из больниц Киева из-за осложнений, связанных с коронавирусом. 

Елена Зеленская фото 2020

Также сегодня, 21 августа, Владимир Зеленский рассказал, что его сын переболел коронавирусом.

Читать такжеBurberry представили противомикробные маски. Сколько стоит защита "от кутюр"? (ФОТО)

Напоминаем, что Киев переходит в "желтую" карантинную зону.

Фото: Фейсбук Елены Зеленской

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости