День незалежності України: Google привітав українців святковим дудлом

Важно знать
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

Сьогодні, 24 серпня, Google відзначає 30-річчя Незалежності України яскравим дудлом. У святковому логотипі традиційно використані відтінки блакитного і жовтого — кольорів прапора України, а в центрі розташовано стилізоване зображення славнозвісної козацької чайки — судна запорізьких козаків — з українським тризубом на вітрилі. Розповідаємо деталі в матеріалі.

Козацькі чайки були легкими, маневреними вітрильними човнами запорізьких козаків періоду XVI-XVII ст. Вважають, що чайка зобов'язана своєю назвою незвичній швидкості і легкості, які човен демонстрував на воді. Інноваційність конструкції козацьких чайок давала їм перевагу і дозволила одержати багато славетних перемог.

дудл день незалежності
Related video

Вітаємо всіх з Днем Незалежності України!

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet. Більш детальну інформацію про місію Alphabet можна отримати за посиланням .

Не пропустіть:  Схвалено викладачами: як знайти якісні та корисні додатки для дітей у Google Play