Долучитися може кожен: до 10-річчя фонду "Таблеточки" збирають супердрузів для онкохворих дітей

Долучитися може кожен: до 10-річчя фонду "Таблеточки" збирають супердрузів для онкохворих дітей

До 10-річчя фонду та в рамках "Золотого вересня", всесвітнього місяця обізнаності про дитячий рак, благодійний фонд "Таблеточки" шукає супердрузів — благодійників, які щомісяця підтримуватимуть онкохворих дітей регулярним внеском на обрану суму. Партнер кампанії подвоїть кожен перший внесок, зроблений у вересні. Більше по темі читайте у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Золотий вересень" — це всесвітній місяць обізнаності про дитячий рак. На підтримку дітей з онкологією у цей місяць весь світ стає золотим: золоті стрічки на одязі, важливі будівлі підсвічують золотим кольором — все аби нагадати про важливість допомоги дітям з таким діагнозом. Дитяча онкологія є однією з головних причин смертності серед дитячих хвороб у всьому світі. В Україні щороку у понад тисячі дітей виявляють рак. В той час, коли онкологія у дорослого — переважно набута хвороба, дитячий рак не обумовлений нічим, на що можна вплинути. Дитячому раку не можна запобігти. Але він — виліковний.

Приклад європейських країн та США доводить, що 85% — 95% дітей одужують і мають шанс на здорове життя без раку. Поки що в Україні лише половина дітей з онкологічними діагнозами виліковується. 

таблеточки сайт

Важливий крок у ефективному лікуванні дитячої онкології — забезпечення доступу до невідкладного лікування дітей. Щоб воно було своєчасним та безперервним, онкохворим дітям потрібна постійна підтримка. Потрібні супердрузі.
 
Фонд запрошує приєднатися до спільноти супердрузів і оформити щомісячну підписку #наТаблеточки. Вона працює так само, як підписка на музику або фільми, тобто благодійник сам обирає комфортну суму й дату списання коштів.

Партнером акції стала компанія "Віннер Груп Україна", яка подвоїть кожен перший внесок.

Саме регулярна допомога дозволяє дітям лікуватися вчасно, батькам — спати спокійніше. Щомісячні внески — це не лише гарантовані ліки. Це й психосоціальна підтримка родин, покращення умов для перебування в онковідділеннях по всій Україні, навчання медичного персоналу, реабілітація дітей, підтримка паліативних пацієнтів. Регулярні внески дають змогу надавати таку різну допомогу повсякчас.

таблеточки сайт

Для своєчасного та безперервного лікування онкохворим дітям потрібно щонайменше 3000 нових супердрузів. 

Доєднатися до доброї акції та збільшити силу дітей у боротьбі з раком можна на сайті фонду.

"Таблеточки" — благодійний фонд, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім'ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей і професійний розвиток медичного персоналу. Щомісяця під опікою фонду перебувають 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду понад 5000 сімей отримали адресну допомогу.

"Віннер Груп Україна" — один із лідерів автомобільного бізнесу, який понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Компанія також будує системний підхід до благодійності та корпоративної соціальної відповідальності, щоб робити значний і довготривалий внесок у майбутнє України.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости