Брати Капранови навчають ненудній історії, або Чому слід підписатися на YouTube-канал "Імені Т.Г. Шевченка"

Брати Капранови навчають ненудній історії, або Чому слід підписатися на YouTube-канал "Імені Т.Г. Шевченка"

Хочете пізнавати сторінки історії та проводити час пізнавально і цікаво? Тоді у нас є, чим вас порадувати. Брати Капранови навчають телеглядачів ненудній історії. Більше деталей уже у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Відомі письменники та публіцисти Брати Капранови створили цикл телепередач про історію України на основі YouTube-каналу "Імені Т.Г. Шевченка". На українських телеканалах вже триває показ програм, які стосуються одного з найбільш заплутаних і контраверсійних історичних періодів — Козаччини в XV-XVIII ст.

Перший сезон циклу телепередач "Історія з Братами Капрановими" складається з 12 епізодів, в яких детально, але дуже доступно поданий аналітичний матеріал із розповіддю про головні події, що формували нашу історію і сьогодення. 

брати капронови

Але не чекайте на нудні лекції про давно відомі факти. Кожна програма висвітлює одне історичне питання, що містить у собі проблему чи парадокс. Брати Капранови у кожному випуску супроводжують свою розповідь наочними мапами, портретами, анімацією та іншими матеріалами.

"Імені Т.Г. Шевченка" є найпопулярнішим історичним каналом українського YouTube із загальною кількістю підписників більше 460 тис. Він був створений у вересні 2019 року Дмитром та Віталієм Капрановими – відоми українськими письменниками, авторами 10 художніх, 2 публіцистичних і 4 науково-популярних книжок, засновниками видавництва "Зелений пес". На каналі "Імені Т.Г. Шевченка" розміщені випуски про козаків, УПА, ОУН, князів, гетьманів тощо. 

Проєкт циклу телепередач реалізований за підтримки Українського культурного фонду.

Нагадаємо, нещодавно запустили онлайн-гру, що вчить пити алкоголь відповідально.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости