
Секретаріат ОБСЄ запустив новий сайт, який містить інформаційну сторінку та сторінку допомоги для того, щоб допомогти жінкам та протидіяти з насильством. Усі деталі та посилання на сайт — далі на HOCHU.ua!
Згідно з матеріалами ОБСЄ, 67% жінок в Україні пережили насильство і тільки 17% знають куди звертатись.
Тож, якщо вас або ваших знайомих дівчат б’ють чи принижують, то обов’язково зайдіть на сайт StopVAWnow.org.
Цей інтернет-ресурс створили для боротьби з насильством проти жінок у Південно-Східній та Східній Європі. Наразі сайт можна переглянути на восьми мовах — англійській, албанській, боснійській, македонській, румунській, сербській, українській та чорногорській.

Серані Зігель — проєкт-менеджер дослідження — прокоментувала ініціативу:
Цей інтернет-ресурс ґрунтується на результатах дослідження ОБСЄ щодо добробуту та безпеки жінок, яке показало, що те, чого найбільше прагнуть жінки, які пережили жорстокий інцидент, — це моральна підтримка та хтось, з ким можна поговорити. Дослідження також підкреслило важливість висловлювання та надання жінкам ресурсів для повідомлення про випадки насильства. Веб-сторінка допоможе в цьому плані і дозволить жінкам знайти ряд альтернатив для повідомлення про насильство та отримання підтримки.
Сайт збирає актуальну інформацію, пропонує допомогу або дає можливість допомогти людям з України, Албанії, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії та Молдови.
Веб-сторінка влаштована дуже просто, щоб користувачі могли швидко знайти необхідну інформацію, з релевантними для кожної країни інформацією, вказівками та контактами.

У розділі "Мені потрібна допомога" жінки, які зазнають насильства, можуть знайти інформацію про те, до кого вони можуть звернутися, якщо їм потрібна підтримка, наприклад телефонні номери місцевих громадських організацій та ліній довіри.
У розділі "Я хочу допомогти" ОБСЄ підготувала низку заходів, яких зацікавлені громадяни можуть вжити для розповсюдження критичних ситуацій, підтримки жінок та підвищення загальної обізнаності.
У розділі "Мені потрібна інформація" наведені деталі щодо результатів та рекомендацій дослідження ОБСЄ щодо добробуту та безпеки жінок, яке було опубліковано раніше цього року.

Веб-сторінка також розроблена для того, щоб слугувати ресурсом для урядовців, правоохоронних органів, громадських організацій, академій та ЗМІ для кращого розуміння масштабів проблеми з метою забезпечення балансу у керуванні політикою та практикою без засуджування жертв, що сприятиме подальшому замовчуванню проблеми з боку постраждалих.
Фото: прес-служба
- Балдей и богатей или Как монетизировать свои эмоции? Отвечает коуч Оксана Мангушлу
- "KINNOVATION": у Дніпрі завершився перший у Європі фестиваль інноваційного кіно
- "Я никогда не умела танцевать, но людям нравились мои спектакли": о жизни, любви и смерти Мата Хари
- Канцлеру Германии Ангеле Меркель — 66 лет! Невероятные факты из жизни немецкой "Mutti"
- Схвалено викладачами: як знайти якісні та корисні додатки для дітей у Google Play
- Такое впервые: аукционный дом Sotheby’s продаст редкий бриллиант за криптовалюту
- День рождения Дональда Трампа: самые скандальные высказывания политика
- Солнечное затмение 10 июня: весь мир делится эффектными снимками астрономического явления (ФОТО)
- Соревнуйся и побеждай: онлайн-школа "На Урок" объявляет старт Всеукраинской интернет-олимпиады для учащихся 1-11 классов
- Svidomo Made: 21 апреля состоится учебно-практическая конференция для малых и средних предприятий