Украинский самолет разбился в Иране: появился официальный комментарий МАУ

Украинский самолет разбился в Иране: появился официальный комментарий МАУ

Сегодняшний день навсегда вошел в украинскую историю черной датой. Утром, 8 января,  самолет регулярного рейса PS 752 Тегеран - Киев авиакомпании "Международные авиалинии Украины" разбился в Иране. Теперь появился официальный комментарий от МАУ о трагическом происшествии.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов
Related video

Отметим, что трагедию с крушением украинского самолета подтвердили в МИД Украины, также ситуацию комментировал президент Украины Владимир Зеленский.

В Сети с нетерпением ожидали официального обращения представителей МАУ о ситуации.

комментарий мау о крушении самолета в иране

На странице компании в Facebook МАУ обратились к общественности. Стало известно, что они приостановили полеты в Тегеран в связи с крушением самолета, а также при сотрудничестве с авиационными властями делают все возможное для выяснения причин катастрофы.

Текст обращения МАУ в связи с крушением самолета в Иране смотрите далее. 

Авиакомпания МАУ
Обращение авиакомпании МАУ
 
 

Авіакомпанія МАУ підтверджує факт авіакатастрофи в Ірані

Сьогодні, 8-го січня 2020 року, літак авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» при виконанні рейсу PS752 за маршрутом Тегеран – Київ зник з радарів, через декілька хвилин після вильоту з міжнародного аеропорту Тегерана. Повітряне судно вилетіло з аеропорту Тегерана о 06:10 за місцевим іранським часом.

За попередніми даними, на борту літака було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. На даний момент співробітники авіакомпанії з’ясовують точну кількість пасажирів на борту. Списки пасажирів будуть розміщені на веб-сайті авіакомпанії після остаточного підтвердження їхнього перебування на борту повітряного судна.

Авіакомпанія висловлює щирі співчуття родинам потерпілих в результаті авіакатастрофи та робитиме все можливе для надання підтримки родичам та близьким постраждалих. Починаючи з сьогоднішнього дня, авіакомпанія МАУ ухвалила рішення щодо призупинення виконання власних рейсів до Тегерана на невизначений термін.

Станом на 09:30 авіакомпанія МАУ у тісній співпраці з авіаційною владою робить все можливе для з’ясування причин авіаційної події. Паралельно авіакомпанія зв’язується з родичами пасажирів, надаючи посильну допомогу в ситуації, що склалася.

Рейс виконувався на літаку Boeing 737-800 NG, реєстраційний номер UR-PSR. Літак 2016 року виробництва, був отриманий авіакомпанією безпосередньо з заводу концерну. Останнє планове технічне обслуговування літак пройшов 06 січня 2020 року.

Для отримання інформації про осіб, що знаходились на борту рейсу № 752, просимо звертатися в авіакомпанію за телефонами 0 800 601 527 (для дзвінків з України) та +380 44 581 50 19 (для дзвінків із-за кордону).

Для представників ЗМІ буде проведений брифінг керівництва авіакомпанії. Місце проведення: Конференц-зала Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Час проведення: 10:00 08.01.2020. Місце збору журналістів – інформаційна стійка, Термінал D, зона реєстрації міжнародних рейсів.

Буде проведено ретельне розслідування події із залученням авіаційної влади України, Ірану, представників компанії-виробника Boeing, авіакомпанії, а також Національного бюро розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами в Україні (НБРЦА). Авіакомпанія інформуватиме про хід розслідування та причини трагічної події одразу після їх з’ясування.

Выражаем искренние соболезнования родным в связи с утратой...

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости