Туреччина, Кіпр, Бердянськ: тренди літнього відпочинку серед українців за запитами Google

Туреччина, Кіпр, Бердянськ: тренди літнього відпочинку серед українців за запитами Google

Глобальна пандемія продовжувала впливати на плани більшості людей у світі й у 2021 році. Водночас після декількох місяців застою через пандемію впевненість мандрівників у безпеці поїздок починає поступово відновлюватися — тенденції пошуку показують, що з поширенням вакцин інтерес до подорожей, схоже, зростає.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Люди хочуть подорожувати, оскільки відчувають себе більш впевнено, замовляючи поїздки, і все більше українців шукає в Google варіанти літнього відпочинку як всередині країни, так і за кордоном. Команда Google проаналізувала пошукові запити українських користувачів зі словами "отпуск в/відпочинок в" за останні 3 місяці, щоби зрозуміти, які напрямки відпочинку цікавлять українців цього сезону.

У зв’язку з обмеженнями на міжнародні поїздки в Україні люди продовжували більше цікавитися відпочинком всередині країни. Цього року найпопулярнішими напрямками відпочинку в Україні стали Бердянськ, Залізний Порт та Коблеве. А повністю перша десятка за результатами пошуку в Google за останні 3 місяці така:

 1. Бердянськ
 2. Залізний Порт
 3. Коблеве
 4. Затока
 5. Кирилівка
 6. Одеса
 7. Арабатська Стрілка
 8. Сєдове
 9. Скадовськ
 10. Щасливцеве
Одесса 2021

Сьогодні все більше країн відкривають свої кордони для українців, і відповідно зростає число запитів про відпочинок на закордонних курортах. Котрий рік поспіль найпопулярнішим серед українців напрямком відпочинку за кордоном залишається Туреччина. У цілому гаряча десятка зарубіжних напрямків відпочинку, на думку українських користувачів Google, виглядає так:

 1. Туреччина
 2. Кіпр
 3. Албанія
 4. Болгарія
 5. Чорногорія
 6. Хорватія
 7. Греція
 8. Єгипет
 9. Грузія
 10. ОАЕ
Турция 2021

Нагадуємо, перш ніж планувати свою відпустку, ознайомтеся з рекомендаціями органів охорони здоров’я та місцевої влади, дотримуйтесь заходів безпеки і профілактики.

Читайте також: Подорож в екзотичну країну: ТОП-5 правил від ведучої Олі Манько

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости