Google Arts & Culture презентує віртуальне паломництво Шляхом Святого Якова

Google Arts & Culture презентує віртуальне паломництво Шляхом Святого Якова

Щороку, протягом 12 століть, тисячі людей з різних куточків світу вирушають у паломництво Шляхом Святого Якова, щоб дістатися до собору Сантьяго-де-Компостела. Вони керуються такими мотивами, як релігійна відданість, особистісне зростання або просто хобі. Шлях Святого Якова був і залишається найстарішим, найпопулярнішим і найвідомішим маршрутом у Європі та проходить через унікальне природне та культурне оточення, яке вражає паломників на кожному кроці.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Google Arts & Culture презентує проект ¡Buen Camino! — віртуальне паломництво Шляхом Святого Якова — і запрошує всіх охочих дослідити його найбільш культові маршрути, культурні, природні та архітектурні дива, а також історії паломників та людей, які працюють на цих маршрутах.

Проект ¡Buen Camino! пропонує віртуальний погляд на різні маршрути Шляху Святого Якова, а також захопливі історії, які оживають та забарвлюються за допомогою більш ніж 100 онлайн-виставок, понад 4700 фотографій та відео і 13 віртуальних турів. Віртуальний контент дозволяє користувачам вирушити у подорож і відкрити для себе пам’ятники, чарівні села, дізнатися історії деяких паломників, які їдуть до Сантьяго, та знайти поради та рекомендації, які допоможуть підготуватися до цієї чудової пригоди.

Віртуальні паломники можуть розпочати свою подорож різними маршрутами, такими як Португальський шлях уздовж узбережжя Атлантики, Camino Primitivo (Первісний шлях), яким користувалися перші паломники, Французький шлях та Північний шлях, що пролягає уздовж узбережжя Кантабрії до Галісії тощо.

До того ж віртуальні виставки містять розповіді, з яких можна більше дізнатися про Шлях Святого Якова, наприклад, "Шлях Святого Якова: 1000 років ходіння", вступна виставка про маршрут, або "Десять речей, яких ви не знали про Шлях Святого Якова", де користувачі можуть дізнатися цікаву інформацію про Шлях, зокрема, звідки походить назва Компостела, яку роль відіграв Френсіс Дрейк в історії Шляху, або чому так багато корейців вирушають у паломництво до Сантьяго.

Google Arts & Culture презентує віртуальне паломництво Шляхом Святого Якова - фото №1

На сайті можна знайти історії про людей, чия робота або життя так чи інакше пов’язані зі Шляхом Святого Якова, наприклад, історію Урсули Мартін, яка провела близько трьох років, мандруючи пішки Європою з Києва та здійснила надзвичайне паломництво за часів COVID-19. 

Тут також можна дізнатися про доступні паломницькі маршрути Шляхів Святого Якова, зокрема, подивитись путівник у піктограмах, щоб прокласти Шлях до Сантьяго, дізнатися про зручний маршрут для тих, хто хоче пройти Шлях у інвалідному візку, або про Шлях різноманітності, з порадами, щоб кожен міг в повній мірі насолодитися отриманим досвідом.

Google Arts & Culture презентує віртуальне паломництво Шляхом Святого Якова - фото №2

Користувачі можуть відкрити для себе культурні, природні та архітектурні дива, які можна знайти на Шляхах Святого Якова, зокрема підбірку сучасної музики "Галісійська музика: саундтрек Шляху Святого Якова", яка переосмислює музику Галісії — від традиційної музики до фольку, джазу, електро та року. Або ж побачити виставку "Інші види архітектурної спадщини на Шляху Святого Якова", яка показує користувачам деякі з найдивовижніших таємниць релігійної спадщини Шляхів: відомі, дивні і дуже-дуже темні.

І наостанок: кожен користувач може насолодитися віртуальними панорамними екскурсіями та дослідити такі знакові пам'ятки, як собор Сантьяго-де-Компостела або вежа Геркулеса, а також іншими неймовірними місцями, які можна зустріти на маршрутах.

Google Arts & Culture презентує віртуальне паломництво Шляхом Святого Якова - фото №3

Проект можна знайти у додатку Google Arts & Culture для iOS та Android та на сайті: g.co/buencamino. ¡Buen Camino! створено регіональним урядом Галісії та Google Arts & Culture у співпраці з регіональним урядом Арагону, Santiago Cathedral Foundation та Іспанською федерацією асоціацій друзів Шляху Святого Якова.

Не пропустіть: Дніпро, кручі і культура — чому варто відвідати скульптурний парк у Каневі

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:

Сейчас читают

Последние новости