Не виходячи з дому: рецепт фірмової страви від Євгена Яновича

Новости шоу-бизнеса
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Якщо ви вже подивилися класний фільм, прочитали книжку, присвятили годину часу домашньому фітнесу, поприбирали і зголодніли, саме час згадати про смачну їжу!

Нещодавно ми з вами ділилися добіркою фільмів на цілий тиждень карантину від Ірини Хоменко . Тепер прийшов час готувати смачну їжу разом із акторами шоу "Мамахохотала".

Актор шоу "Мамахохотала" на НЛО TV Євген Янович ділиться своїм улюбленим кулінарним рецептом нашвидкуруч.

Related video
янович

Готування для мене – це настрій. Дуже важко готувати якісь вишукані страви, не маючи на це натхнення. Тому вважаю, що фірмова страва – це та, яку можна
готувати якісно навіть без настрою. У мене буде навіть не рецепт, а проста інструкція. Ну, а враховуючи, що зараз піст, то інструкція буде пісна.

Важливо: навіть якщо у вас відключать газ чи електроенергію, мою фірмову страву ви зможете зробити. Адже жоден інгредієнт не потребує термальної обробки.

Отож, моя фірмова страва – це "ВОВОкадо". Етимологія назви йде коріннями до хлопця на ім’я Вова. Він свого часу поїхав з України шукати щастя за кордоном і на Канарських островах придумав рецепт "ВОВОкадо". Будучи людиною напрочуд скромною, вирішив винести у назву своє ім’я та авокадо, що входить у склад страви.

янович блюда

Отож, для приготування нам необхідно:

 • Хліб (або хлібці) – бажано темний, так смачніше;

 • Авокадо;

 • Банан;

 • Оливкова олія, сіль, перець.

Власне, інструкція:

 1. Беремо шматочок хлібу. Капаємо на нього трошки олії.

 2. Кладемо на хліб шматочки порізаного авокадо.

 3. На авокадо кладемо шматочки банану.

 4. Зверху посипаємо сіллю та перцем.

 5. Кусаємо!

Так, це банальний бутерброд. Як з ковбасою та сиром, тільки з авокадо та бананом. До речі, є збоченці, які кладуть спочатку сир, а зверху ковбасу. Я їх не засуджую, але мені смачніше по-іншому. Так само є люди, які кладуть спочатку банан, а зверху авокадо. Знову ж, мені смачніше навпаки.

янович рецепт

Плюси моєї фірмової страви. Хоча, як ви зрозуміли, це не зовсім страва, а, швидше, бутерброди. Та й не зовсім моя, а, швидше Вови. Менше з тим, плюси ВОВОкадо:

 • Швидко готується;

 • Неможливо зіпсувати;

 • Реально смачно;

 • Гарне насичення, адже авокадо та банан дійсно ситні.

Сподіваюсь, ви оціните. Будьте ситі та дбайте про своє здоров’я!

Также не пропустите:  "НЕАНГЕЛЫ" выпустили live-видео с концерта в Киеве