#дякуюлікарю: Українські зірки та лідери думок розповіли свої історії про лікарів та підтримали соціальний проєкт

#дякуюлікарю: Українські зірки та лідери думок розповіли свої історії про лікарів та підтримали соціальний проєкт

У квітні в соціальних мережах стартував флешмоб історій про медичних працівників. Ціль соціального проєкту, організованого агентством "Здорові комунікації" та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки НСЗУ (Національна служба здоров'я України) — подякувати тим, хто рятує життя українців у надзвичайних ситуаціях і кожний день.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Взаєморозуміння, довіра та підтримка між медичними працівниками та громадськістю життєво важливі, а особливо під час таких викликів, як пандемія.

Тому найкращий спосіб не дати лікарям втратити свою мотивацію — це нагадати, як ми високо цінуємо місію, яку вони обрали.

 

Я зустрічала багато людей, яких можу назвати своїми героями. Але всі ці героїчні вчинки перевершила група людей, яким я хочу щиро подякувати сьогодні. Це працівники медичної сфери в Україні та світі, які щодня піклуються про хворих на COVID. Не можу уявити як це: щодня працювати із загрозою, що повисла над тобою, і втомою, яку багато з них відчувають. Хочу подякувати усім вам, лікарям і медсестрам, від усієї душі, подякувати від усіх дітей світу, що ви так тяжко працюєте, аби врятувати нас під COVID-19.

— Лотта Сильвандер, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

У своїх публікаціях, під хештегом #дякуюлікарю учасники поділилися тим, як "люди в білому" стали для них рятівниками, опорою чи прикладом. Саме такі історії допомагають підвищити довіру до лікарів, медсестер та медиків – і покращити ефективність лікування.

флешмоб дякую лікарю

Флешмоб підтримали понад 50 знаменитостей та лідерів думок: співачки Jamala, Alyosha, Анна Завальська, Lilu, співаки Pianoбой, Влад Ситнік, Влад Дарвін, Стас Шурінс, Андрій Хорисенко, гурти TamerlanAlena, Selfy, Аміка&Amigos та Hight Up, фіналістка нац. відбору на Євробачення 2020 Kruть, хореографи Олена Шоптенко, Ілона Гвоздьова та Євгеній Кот.

 

Також актори Дар’я Трегубова, Ігор Ласточкін та Євген Янович, телеведучі: Марічка Падалко, Руслан Сенічкін, Леся Нікітюк, Ірана Ратушна, Геннадій Попенко, Міла Єремєєва, Даша Коломієць, Леонід Мартинчик; спортсменка та фітнес-тренер Аніта Луценко.

 

Приєдналися до флешмобу й засновниця благодійного фонду "Благомай" Тетяна Скригіна, засновниця мережі "OSCAR" Світлана Юлдашева, організація Run Ukraine, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, відомі блогери Олександра Лукавецька, Людмила Коваленко, Олена Мандзюк, Сергій Ткаченко, а також фейсбук спільнота українських мам "МАМАС".

 

До проєкту також долучилися Film.ua group, виклавши відео звернення з подякою від акторів, що грали лікарів в українських серіалах та фільмах: Ахтема Сеітаблаєва, Ірини Ткаленко, Алесі Романової, Назара Задніпровського, Олександра Норчука, Максима Михайличенка та Арама Арзуманяна.

Не байдужими були й інші представники українського мистецтва: Українська кіноакадемія та кінопремія Золота Дзиґа, Одеський міжнародний кінофестиваль. Серед представників бізнес сектору подяку висловили компанії Synevo, Єврокар (Skoda Україна), Candy, Miraton.

Проєкт наочно продемонстрував, що лікарі та медичні працівники борються за нашу безпеку кожен день, демонструючи самопожертву і ставлячи нас, своїх пацієнтів,  і суспільство на перше місце. І це не пов’язано лише з пандемією. Історії зірок, представників бізнес спільнот, громадських об’єднань, і просто небайдужих  людей, що активно долучались до проєкту #дякуюлікарю, продемонстрували той безмежний світ натхненої  допомоги, яку творили, творять та будуть створювати наші прекрасні відважні герої.

— Наталія Тулінова, засновниця "Здорових комунікацій".

За час проведення до флешмобу вже приєдналась велика кількість українців у мережах Facebook та Instagram, школярі і студенти розмістили свої відео-звернення, фото та текстові дописи із подякою медичним працівникам — за щоденну працю і допомогу під час пандемії.

Долучитись до соціального проєкту може кожен охочий, достатньо розмістили допис з подякую лікарям під хештегом #дякуюлікарю.

Ваше "дякую" має більше значення, ніж ви думаєте. Бережіть себе: лишайтеся вдома, дотримуйтеся правил гігієни та звертайтеся до лікаря при перших симптомах!

Читайте також: Кабмін оприлюднив поетапний план виходу з карантину (інфографіка)

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости